Список форумів Тематичні форуми Перевірки: практика захисту МВС просит предоставить документы ОСББ!!!

МВС просит предоставить документы ОСББ!!!

Обговорення ситуацій, що виникають під час перевірок

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
:smls06:
Смотрящий Зображення

Zakharov Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1924
На основной вопрос Вы не ответили. Потому что он, по сути, делает Ваше выступление бессмысленным.
Коротко по пунктам:
1. 50 на 50. Вполне может быть, что они просто наполняют КНД.
2. Нет, конечно.
3. Опять же нет, но противодействие должно быть адекватным угрозе.
4., 5. Я не буду отвечать на вопросы, основанные на вырванных из общего текста цитатах.
Конкорд написав:
P.S. Дальнейшую дискуссию позволю себе прекратить. Каждый имеет право на свое мнение.

Аналогично. Мне тоже надоело.
Конкорд написав:
P.P.S. Спасибо за рекламу юридической компании.

Не за что. Кстати, мы с Вами почти соседи.
Не начнешь спорить с дураком - он сочтет себя правым, начнешь - только убедишь его в этом

Повідомлення: 106
А мені більш цікавою обставиною стало те, що це ОСББ має власну свердловину та відповідно надає послуги з водопостачання. :shock:
Законом України “Про житлово-комунальні послуги” (розділ VI) визначено порядок укладання договорів у сфері житлово-комунальних послуг, а саме статтею 26 чітко встановлено істотні умови договору між виконавцем/виробником та споживачем, тобто Законом первісно обумовлюються сторони договору: виробник/виконавець послуг та споживач, але ОСББ не є суб’єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання відповідних житлово-комунальних послуг та який може забезпечити виконання зазначених обов’язків
Згідно з Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку ” об’єднання співвласників багатоквартирного будинку — юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна.
Основна діяльність об’єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав власників приміщень на володіння та користування спільним майном членів об’єднання, належне утримання будинку та прибудинкової території, сприяння членам об’єднання (а не виробництво) в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов’язань, пов’язаних з діяльністю об’єднання.
Тобто ОСББ не є суб’єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання відповідних житлово-комунальних послуг та який може забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України “Про житлово-комунальні послуги.
Аналогічну позицію викладено в листі Мінжитлокомунгоспу № 8/4-843 від 23.10.2008року ( див Ориентир, № 44, 15.11.2008 року).
Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость.

Наталья11 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 916
Бендер-бей, Остап написав:
А мені більш цікавою обставиною стало те, що це ОСББ має власну свердловину та відповідно надає послуги з водопостачання.

это не собственная скважина! она предприятию другому принадлежала,пока предприятие не прекратило свое действие....а скважина осталась .....надо посмотреть в документах, передалась эта скважина ОСББ или нет!!!
У меня 4 сыночка и 2 лапочки дочки!!!!!!!! :)

Повідомлення: 106
....надо посмотреть в документах, передалась эта скважина ОСББ или нет!!! =; ТИПОВИЙ статут ОСББ не передбачає наданя комунальних послуг лише їх організацію. ОСББ не субєкт господарювання ліцензійної діяльності
Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость.

Професор
Професор

Отпишусь по этому вопросу: дело еще тянется! :sad: После ментов приезжал человек из экологии...тоже без каких либо направлений и документов - посмотрел все что ему хотелось: и скважину,и куда отходу сливаются с домов( к стати был с одним из ментов)....кажись составил акт (завтра уточню подробности). Узнала что поменялся следователь,вызывал голову и бухгалтера -думаю больше познакомиться. Хотел видеть должностные инструкции всех работников.Очень подробно расспрашивал про номер телефона(как давно он принадлежит бухгалтеру и точно ли его)...все настолько странно - лишний раз убеждаюсь - что тут все нечисто. По телефону приглашают(без каких либо повесток)-как друзей блин,пообщаться. :sad:

Професор
Професор

на руках копии предписания и акта проверки экологами - в предписании требуют: "забезпечити ведення первинного обліку у сфері водопостачання по формі ПОД-11", "Отримати дозвіл на спеціальне водокористування", "Постійно дотримуватися умов надання дозволу на спец.водокористування", "Дотримуватися вимог природоохоронного законодавства україни при здійсненні діяльності". В акте смысл таков: на території підприємства "Лимон" розташовані житлові ділянки, які являються комунальною власністю сільскої ради,та передані на баланс обєднання в 2007р. Водопостачання будинків здійснюється із сведловини яка належить підприємству "Лимон"згідно паспорту. Свердловина обладнана насосом та водолічильником.Термін дії дозволу на спец.користування водою надане підприємству "Лимон" для забезпечення господарсько-питних потреб із 2свердловин розташованих на даній території закінчився в 2008р. При перевірці виявлено що водопровідні та каналізаційні мережі та комунікації на баланс сільскої ради та обєднання не передавались. Збір води із свердловини здійснюється без дозволу,що є порушенням ст.40,44,48,49 Водного кодексу України.

Професор
Професор

Также имеется: Розрахунок розміру збитків,заподіяних Державі внаслідок самовільного використання водних ресурсів за період 2009-2011рр із свердловини... И этот размер посчитан в сумме около :shock: 800000,00грн!!! Вот и думаем теперь дальше - что делать!!!??? :karaz

maori2005 Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1076
Надо было изначально прислушиваться к советам Конкорд,
Полный беспредел.
Es gibt keine Probleme.
Mit freundlichen Grüßen, Maori2005.

Анни Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 112