Список форумів Тематичні форуми Перевірки: практика захисту Перевірка РРО (касових апаратів)

Перевірка РРО (касових апаратів)

Обговорення ситуацій, що виникають під час перевірок

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
Валентин_ написав:
Якщо в кінець дня не обнулило регістрів і на початок дня було службове внесення,сума що в касі подвоїлась,зет звіт був вибитий на цю суму-яка відповідальність за це порушення?? І взагалі як передбачено друкувати зет звіт,якщо за день роблю службове внесення-в кінці дня видачу,а продаж немає?

читати Закон про РРО ст. 17. якщо коротко - нікого це не цікавтиь. порушення є = штраф. бо план.
пс. № 35 за 2012 р. стор.66 - 74. теж пригодиться. там про відповідальність у сфері РРО.
signature disconnected
181

Valeryska Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Подскажите, идет аудиторская проверка физ.лица на закрытие,обнаружили что валовый доход в декларации не идет с отчетами по РРО на 30,000 грн.стали разбираться . и выяснили ,что в отчете РРО сумму 3 мес.сдавали наростающим,т.е. июнь-8000,00, июль-не еще 8000,00 а сдавали 16,000грн. и август 24,000грн,период виден в Z-отчете (что стоит 2,и потом 3 месяца).Вопрос заключается в следующем:какие штрафные санкции могут ко мне применить налоговики?За ошибочно задвоенную или затроенную сумму?

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
ІМХО, мало інформації... я так взагалі не зрозумів як вийшла дельта 30000 грн...
signature disconnected
181

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
Звідки: Киев
тоисть у вас ошибка только в отчетах по РРО, если я прав поняла?
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
везе, ти - зрозуміла. а я вот ні в дугу....
signature disconnected
181

yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
[quote="Valeryska"]штрафные санкции могут ко мне применить налоговики?За ошибочно задвоенную или затроенную сумму?
/quote]
скорей всего нет. если до сих пор вам ничего не выставили, значит ничего и не будет. главное, чтоб за год подали правильный отчет

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
Звідки: Киев
yurek написав:
главное, чтоб за год подали правильный отчет

если Вы о том, что кассовики могут штрафовать только за последний год - инфа устарела, с 2011 года вроде уже считают как обычные санкции - 3 года
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

frecc Користувач
Користувач

Повідомлення: 5
Доброго дня! Ось така ситуація.
Є один готоель, в якому був буфет, який працював від готелю. Потім цей буфет здали в аренду. Наказом по підприемству вилучили касовий апарат, звільнили буфетчицю і заключили договір аренди з іншим СПД. Прийшли касовики(перевіряючі по касовим апаратам) з податкової, оглянули касовий апарат, якій був вилучений з буфету та застосували п. 9 ст. 3 ЗУ "Про застосування РРО", відповідно застосували п.4 ст 17 цього закону, як відповідальність та помножили цю суму на кількисть днів з моменту останнього звіту Z(тобто з моменту вилучення касового апарату з роботи в кафе.)
Питання-чи правомірні дії полаткової, чи мали вони право не брати до уваги наказ по підприємству про вилучення касового апарату з торгівлі?
Заздалегідь вдячний.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
а є наказ про те шо буфет закрити? ІМХО, вилучення касового апарату - не аргумент. залізний аргумент - зняття його з реєстрації чи перереєстрація на резервний РРО. інакше рро є. зареєстрований. і має працювати. точніше друкувати зедзвіти. щоденно. в робочі дні підприємства...
можна спорбувати відбитися - наказом про те що підрозділ не працює. все. нема підрозділу де мав би працювати касовий апарат. вот і наказ є про його ліквідацію. але це примарна надія, ІМХО... лист ДПАУ від 07.11.2002 р. № 7501/6/23-2119 в допомогу...
signature disconnected
181

frecc Користувач
Користувач

Повідомлення: 5
так, є наказ про припинення роботи буфету

katly Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 264
А РРО вообще печатает нулевые зеды? Если нет, то и спросу нет.

Хотя налоговики обычно на такие удочки не клюют (в смысле, если не печатал бы - то они бы и не клепались). Но хто зна?
Мне много не нужно — власть над миром и что-нибудь покушать.

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
frecc написав:
цей буфет здали в аренду. Наказом по підприемству вилучили касовий апарат, звільнили буфетчицю і заключили договір аренди з іншим СПД.... кількисть днів з моменту останнього звіту Z(тобто з моменту вилучення касового апарату з роботи в кафе.)
Питання-чи правомірні дії полаткової, чи мали вони право не брати до уваги наказ по підприємству про вилучення касового апарату з торгівлі?
Заздалегідь вдячний.

в данном случае действия ГНИ абсолютно правомерны
Смотрящий Зображення

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
katly написав:
А РРО вообще печатает нулевые зеды? Если нет, то и спросу нет.

глибока сентенція. а на практиці все діаметрально протилежно. навіть, довідка від заводу виробника про те шо "0 зед не друкується даною моделлю апарата" від штрафу не вберігає. отаке. і як варіант перекинути штраф на виробника через суд. як компенсацію завданої шкоди. теж з розряду ... :krazzzzy
signature disconnected
181

Оленочка2609 Доцент
Доцент

Повідомлення: 93
Звідки: Тернопільська обл.
я підприємець і сама торгую, вихідні дні роблю коли захочу,відповідно по касовому нічого не пробивається, 0 звіти також не пробиваються за той день.. мої дії правомірні чи до мене причепляться?

Gacuchka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5507
Звідки: Умань
Оленочка2609, вам надо просто доказать что в этот день вы не работали - график работы , приказ, ну хоть какая-то бумаженция. и все.
Главный бухгалтер - это не профессия, а особая форма умственого расстройства!!!
С уважением Ната!!!

Поперед.Далі

Повернутись до Перевірки: практика захисту

cron