Список форумів Тематичні форуми Перевірки: практика захисту КРУ при зустрічній звірці "знімає" зарплату

КРУ при зустрічній звірці "знімає" зарплату

Обговорення ситуацій, що виникають під час перевірок

NatalyL Користувач
Користувач

Повідомлення: 13
При проведенні зустрічної звірки приватного підприємства, яке надавало бюджетній установі будівельно-ремонтні послуги, ревізр КРУ "зрізає" заробітну плату в калькуляціях на власноруч виготовлені конструкції (вузли) до рівня тарифів, мотивуючи тим, що в калькуляціях повинна бути виробнича собівартість. У калькуляціях до форми Кб-2 враховано той же рівень заробітної плати, що і в договірній ціні - 2300 грн. для середн. розряду робіт 3,8. Можливо, хтось має нормативні документи для оскарження дій КРУ?

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
NatalyL написав:
Можливо, хтось має нормативні документи для оскарження дій КРУ?

думаю оскарження має бути , як для ДПІ, тобто обгруновано і правильність нарахування витрат , я так розумію ви бюджетна організація.
договір це основне і ще з/п нарахована і податки сплачені, тоді які можуть бути проблеми?
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

NatalyL Користувач
Користувач

Ні, ми приватне підприємство, яке працювало з бюджетними коштами.

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
NatalyL написав:
Ні, ми приватне підприємство, яке працювало з бюджетними коштами.

ну так як вам можуть знімати
NatalyL написав:
ревізр КРУ "зрізає" заробітну плату в калькуляціях

це чистий абсурд.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
наверно они исполнители, за бюджетные деньги подрячдились что-то сделать, а теперь КРУ уменьшит сумму по договору, и часть денег надо будет вернуть :twisted: .

NatalyL Користувач
Користувач

знайдено відповідь у "Ціноутворенні у будівництві" №12 за 2006 рік. Дії КРУ неправомірні :smls08:

Жасмин Академік
Академік

Повідомлення: 1527
Подскажите, какие действия после проверки ревизии. Мы - ПП и оспаривать заключение не будем. Выписана Довідка від 15.03.2015 на "відхилення вартості виконаних робіт з урахуванняи ПДВ 12000 грн." Мы должны эту сумму вернуть бюджетной организации и откорректировать НДС по НН, которая была выписана более 3-х лет назад? ](*,)

Повернутись до Перевірки: практика захисту