Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Наказ про облікову політику і колективний договір

Наказ про облікову політику і колективний договір

irunja0603 Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Добрий день! Скиньте, будь-ласка, наказ про облікову політику бюджетної установи. Дуже потрібно! Дякую irunja0603@bigmir.net

Natali_D Користувач
Користувач

Повідомлення: 5
Скиньте будь ласка і мені наказ про облікову політику.dobroni_n@mail.ru

Masya22, будь ласка, і мені скиньте наказ про облікову політику бюджетної установи. Дякую!!! kornya0205@rambler.ru

Inna VIPPO Користувач
Користувач

Привіт усім!!!! Допоможіть, будь ласка, створити наказ про облікову політику та графік документообігу у бюджетній установі!!!!!!! Адреса: ginna_09@ukr.net Дякую!!!!!

kad12 Користувач
Користувач

І мені скиньте наказ про облікову політику бюджетної установи. Дякую!!! tolik@kr.com.ua

Мілена Користувач
Користувач

Повідомлення: 16
А якщо нешкода, то скиньте і мені, будь-ласка, наказ та положення про облікову політику. ДЯКУЮ!!! ld_lokachi@mail.ru

БОС Користувач
Користувач

Скиньте і мені будьласка наказ та положення про облікову політику в бюджетній установі aboyko@ukrpost.ua

marisha2013 Користувач
Користувач

Допоможіть будь-ласка. Може у когось є в електронному варіанті наказ про облікову політику для бюджетної установи та графік документообігу. на marisha2013@mail.ru

kololeks Користувач
Користувач

І мені, будь ласка, скиньте наказ про облікову політику бюджетної установи. Дякую!!! kololeks@mail.ru

туту Користувач
Користувач

Повідомлення: 8
І мені будь-ласочка скиньте. [-o< :inlove svitanok.buh@i.ua

marina_vladi22 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 822
:ni! образцов приказов - полный инет :ni!
лентяи!!!

Авалсоря Знавець
Знавець

Повідомлення: 32
masya22, будь-ласка, відішліть наказ про облікову політику у бюджетній установі й мені на annas_kobzar@mail.ru...Дякую)

yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
marina_vladi22 написав:
образцов приказов - полный инет лентяи!!!

:smls01: :smls01: :smls01:

mulberry Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 75
Шановне товариство,надішліть і мені в електронному варіанті наказ про облікову політику для бюджетної установи та графік документообігу.Потрібно, бо ревізія вказала в акті про відсутність цього типу макулатури в нашій фірмі. ](*,)
violent06@list.ru

Katriн Теург
Теург

Повідомлення: 4211
mulberry написав:
Шановне товариство,надішліть і мені в електронному варіанті наказ про облікову політику для бюджетної установи та графік документообігу.Потрібно, бо ревізія вказала в акті про відсутність цього типу макулатури в нашій фірмі. ](*,)
violent06@list.ru

Тоже крайне спорный вопрос.

Про деякі питання бухгалтерського обліку в бюджетних установах
N 15-04/1643-10013, 19.06.2009, Лист, Державне казначейство України

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Л И С Т
19.06.2009 N 15-04/1643-10013
Про деякі питання бухгалтерського обліку в бюджетних установах

Наказ про облікову політику
Ми запитали: Чи повинна бюджетна установа складати наказ (положення) про облікову політику?
Нам відповіли: Державне казначейство України як орган, який здійснює функції з державного регулювання методології бухгалтерського обліку і фінансової звітності, встановлює єдині правила ведення бухгалтерського обліку та складання звітності про виконання бюджетів, кошторисів, видає інструкції з цих питань та здійснює контроль за їх дотриманням.
Крім того, відповідно до пункту 3 Положення про Державне казначейство України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.05 р. N 1232, одним із основних його завдань є установлення єдиних правил бухгалтерського обліку і звітності про виконання державного та місцевих бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів.
Відповідно до статті 1 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" облікова політика - це сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності.
Згідно з пунктом 5 статті 8 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підприємство має право самостійно визначати облікову політику, обирати форму ведення бухгалтерського обліку як певну систему регістрів обліку (від внутрішніх процедур документообігу до процедур, пов'язаних зі складанням та консолідацією фінансової звітності, технологією обробки облікової інформації, запровадження додаткової системи рахунків і регістрів аналітичного обліку, визначення прав працівників на підписання бухгалтерських документів, враховуючи специфіку та особливості своєї діяльності).
Враховуючи, що цей Закон поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, вважаємо, що підприємство може скористатися своїм правом щодо визначення облікової політики та регламентувати це своїм нормативно-розпорядчим документом. При цьому слід враховувати специфіку установи, наявність окремих порядків щодо виконання державних програм, а також норму пункту 3 статті 56 Бюджетного кодексу України, що розпорядники бюджетних коштів ведуть бухгалтерський облік відповідно до правил, встановлених Державним казначейством України.

Поперед.Далі

Повернутись до Облік в бюджеті