Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Списание автомобиля

Списание автомобиля

Владимир Стынга Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Подскажите пожалуйста процедуру списания автомобиля с бюджетной организации. Заранее большое спасибо

Александр В. Користувач
Користувач

Повідомлення: 8
Знайдіть "Все про бухг. облік" №107 від 22.11.2010р. Там все розписано, наведені приклади- краще не поясниш.

Повідомлення: 29
в цьому номері конкретно з прикладом розписано тільки списання КТ...але не автотранспорту.

tanyasan Професор
Професор

Повідомлення: 709
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

Н А К А З

N 64 від 17.07.2000 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
31 липня 2000 р.
за N 459/4680

Про затвердження Інструкції з обліку основних засобів
та інших необоротних активів бюджетних установ

наказом Мінстату від 29.12.95 р. № 352

№ ОЗ-4 «Акт на списання
автотранспортних засобів

Якщо у процесі ліквідації об'єкта отримано зап-
частини або деталі, які ще можуть бути викорис-
тані в господарській діяльності, інформація про
них вноситься до акта на списання.

Да вы бюджет местного разлива или республиканского у каждого своя дорога

Ми фінансуємося з держ.бюджету.Керуюся Типовою інструкцією про порядок списання майна бюджетних установ, зареєстр.в Мінюсті 4.01.2011 №3/18741 ...
Акт Оз-4 вже складений, дозвіл з вищестоячої є.. Запчастини здаю на утилізацію, отримано акт про утилізацію, на основі цього акту списую з балансу.. а основу - на металобрухт, вони нам акт, а ми їм - рахунок на оплату. Отримані кошти оприбутковую в дохід від реалізації майна.

tanyasan Професор
Професор

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314.
У вас документ є,що ви не маєте відношення до цієї постанови?
5. Списання майна здійснюється суб'єктом господарювання, на балансі якого воно перебуває, на підставі прийнятого суб'єктом управління рішення про надання згоди на його списання.
Списання майна здійснюється за умови врахування особливостей правового режиму майна, наявності встановлених законодавчими актами обтяжень чи обмежень щодо розпорядження майном (крім випадків, коли встановлено заборону розпорядження майном).
Запчастини здаю на утилізацію, отримано акт про утилізацію :alcoman:
А як це ви без довідки з реестру обтяжень,утилізували авто?

tanyasan написав:
Постанова Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314.
У вас документ є,що ви не маєте відношення до цієї постанови?
5. Списання майна здійснюється суб'єктом господарювання, на балансі якого воно перебуває, на підставі прийнятого суб'єктом управління рішення про надання згоди на його списання.
Списання майна здійснюється за умови врахування особливостей правового режиму майна, наявності встановлених законодавчими актами обтяжень чи обмежень щодо розпорядження майном (крім випадків, коли встановлено заборону розпорядження майном).
Запчастини здаю на утилізацію, отримано акт про утилізацію :alcoman:
А як це ви без довідки з реестру обтяжень,утилізували авто?

я за довідку взагалі не знала і не знаю, що це за довідка???

У цьому Порядку суб'єктами господарювання є казенні
підприємства, державні комерційні підприємства (їх об'єднання),
установи та організації, а також підприємства, установи та
організації, які перебувають у віданні Національної академії наук
і галузевих академій наук.

ми є ВНЗ І р.а. мені здається ми не маємо ніякого відношення до цієї постанови??? чи як?? :smls02:

tanyasan Професор
Професор

Лист-зверненя,до фонду
Лист-відповідь для не "компітентних перевіряючих"

tanyasan написав:
Лист-зверненя,до фонду
Лист-відповідь для не "компітентних перевіряючих"

будь ласка поясніть як це зробити, я звичайний бухгалтер, на мене звісили списання цього авто - а я не можу розібратись.. :oops:

tanyasan Професор
Професор

Довідку про зняття з обліку с ціллю утилізаціі робили в даі?

tanyasan написав:
Довідку про зняття з обліку с ціллю утилізаціі робили в даі?

так робила.

tanyasan Професор
Професор

"Реєстр об'єктів державної власності, які використовуються у сфері господарської діяльності" замінити словами "Єдиний реєстр об'єктів державної власності".
6. Умови та зміст надання інформації:

6.5. Якщо майно та юридична особа, яка є балансоутримувачем цього майна, не обліковуються в Реєстрі, а також відомості про неї в ЄДРПОУ відсутні, направляється лист до регіонального відділення Фонду з проханням розглянути вказаний запит та надати відповідь запитувачу, зазначивши, що Реєстр знаходиться в стадії наповнення та формування і тому відсутність інформації в Реєстрі не дає підстав вважати об'єкт недержавним.
Класифікатор державного майна
Транспортні засоби - машини і (чи) пристрої, призначені для перевезення людей і (або)
вантажу, а також для перевезення і приводу встановленого на них обладнання, що призначене
для виконання спеціальних функцій

tanyasan написав:
"Реєстр об'єктів державної власності, які використовуються у сфері господарської діяльності" замінити словами "Єдиний реєстр об'єктів державної власності".
6. Умови та зміст надання інформації:

6.5. Якщо майно та юридична особа, яка є балансоутримувачем цього майна, не обліковуються в Реєстрі, а також відомості про неї в ЄДРПОУ відсутні, направляється лист до регіонального відділення Фонду з проханням розглянути вказаний запит та надати відповідь запитувачу, зазначивши, що Реєстр знаходиться в стадії наповнення та формування і тому відсутність інформації в Реєстрі не дає підстав вважати об'єкт недержавним.
Класифікатор державного майна
Транспортні засоби - машини і (чи) пристрої, призначені для перевезення людей і (або)
вантажу, а також для перевезення і приводу встановленого на них обладнання, що призначене
для виконання спеціальних функцій

наше ЄДРПОУ 01566075.

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Ольга Павлівна, а ще вкажіть адресу та інші цікаві подробиці та відомості,бо щось мені здається, що наша добра знайомаtanyasan,з контролюючих органів.

Далі

Повернутись до Облік в бюджеті