Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Списание автомобиля

Списание автомобиля

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Ольга Павлівна, дивіться:
tanyasan написав:
Лист-відповідь для не "компітентних перевіряючих"

Повідомлення: 29
просто мені потрібна допомога..... а деталі мене не хвилюють.

Теург
Теург

Ольга Павлівна, а у "вищестоячих" немає з ким поспілкуватися? Бюджет-це дуже специфічно.

tanyasan Професор
Професор

Повідомлення: 709
Послушайте kisa67 контролирующий форум, на практике толком как правильно сделать мало кто знает в киеве не говоря о регионах откуда родом эта барышня, а когда кажется, то все очень плохо.

Теург
Теург

tanyasan написав:
когда кажется, то все очень плохо

Ага.

Теург
Теург

tanyasan, ой, попробуйте быть добрее, человечнее, чес. слово, так лучше жить!

Теург
Теург

tanyasan написав:
Послушайте kisa67 контролирующий форум, на практике толком как правильно сделать мало кто знает в киеве не говоря о регионах откуда родом эта барышня, а когда кажется, то все очень плохо.

Та напишите вже,если знаете, как там правильно, да уже подумаем об отпуске, что ли.

tanyasan Професор
Професор

Та напишите вже,если знаете, как там правильно, да уже подумаем об отпуске, что ли.
А что ей написать если она дров наломала?

tanyasan Професор
Професор

tanyasan, ой, попробуйте быть добрее, человечнее, чес. слово, так лучше жить!
Откровенно говоря, я не покушаюсь на знание ответов на все вопросы, если возникают вопросы. «Мне и в голову не приходило». «А я и не думала»… «А я и не знала».

Если задумался бухгалтер, появились вопросы, она и без нас, так или иначе, рано или поздно, но найдет ответы на кусающие ее вопросы.

Теург
Теург

tanyasan написав:
А что ей написать если она дров наломала?

А подсказать где дров наломала, что, значит, не судьба?Или корона не позволяет? Вот даже и и неинтересно дальше...Все спокойно высказываются, кто-то прав, кто-то с дровами, но никогда у меня ТАК не портилось настроение.Надоело шарады какие-то разгадывать.Удачи!

tanyasan Професор
Професор

Или корона не позволяет?
Он не хотел украсть корону он хотел ее надеть,может это про вас
Должно быть розпорядження
Дозволити :yo-yo
Нижестоячим списати з балансу вартість,нар знос
Комісії зі списання майна надати до вищестоячих звіт про списання
Відповідно 1314 пост каб
28. Суб'єкти господарювання, на балансі яких перебувало майно, подають суб'єктам управління у місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування звіт про списання майна згідно з додатком 3.
Підстава
:лист клопотання нижестоячих, лист рег від держмайна,листдержамин,ведом про обьект держ.власн,виписка з реест обтяж(а не довидка гол.бухг),акт тех. стану,тех.-екон.обгрунт.,акт инвент,акт на списан.,протокол коміс и др.

tanyasan написав:
Постанова Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314.
У вас документ є,що ви не маєте відношення до цієї постанови?
5. Списання майна здійснюється суб'єктом господарювання, на балансі якого воно перебуває, на підставі прийнятого суб'єктом управління рішення про надання згоди на його списання.
Списання майна здійснюється за умови врахування особливостей правового режиму майна, наявності встановлених законодавчими актами обтяжень чи обмежень щодо розпорядження майном (крім випадків, коли встановлено заборону розпорядження майном).
Запчастини здаю на утилізацію, отримано акт про утилізацію :alcoman:
А як це ви без довідки з реестру обтяжень,утилізували авто?

Рішення про надання згоди на списання нерухомого майна, а також повітряних і морських суден, суден внутрішнього плавання та рухомого складу залізничного транспорту, закріпленого за підприємствами, установами та організаціями, які перебувають у віданні Національної академії наук і галузевих академій наук, приймається суб'єктом управління лише за погодженням з Фондом державного майна.
Згідно даного пункту мені Ваша довідка не потрібна......

tanyasan Професор
Професор

мені Ваша довідка не потрібна......
не Ваша,а державного підприємства Міністерства юстиції України,мені здається що ви державним майном розпоряжаєтесь наче це ваша корова

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63212
ыыыы и здесь наша подружка отметилась :mrgreen:
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

tanyasan написав:
мені Ваша довідка не потрібна......
не Ваша,а державного підприємства Міністерства юстиції України,мені здається що ви державним майном розпоряжаєтесь наче це ваша корова

майном розпоряджається установа, якій воно належить за погодженням вищестоячої. ... У мене це погодження є.
А ФДМ до цього списання немає ніякого відношення - я не будівлю списую. Читайте уважно назву теми,в якій даєте "актуальні" відповіді...

Поперед.Далі

Повернутись до Облік в бюджеті