Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Зарплата

Зарплата


Повідомлення 22/01/2013 11:03
Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Kadr23, из опыта - секретность в ВУЗе есть по крайней мере у двух человек - ректора и глав. буха. Вот из примера Bombik как раз у ректора все перечисленные надбавки и могут быть.
Kadr23 написав:
3900*0,8194=3195,66

А это что? А то я что-то не пойму...

Повідомлення 22/01/2013 15:33
Kadr23 Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1062
да, для ректора какого-нибудь мвд-шного вуза - самое то
Антон Янко написав:
А это что?
чистые
Засрал форум - за что и получил БАН

Повідомлення 22/01/2013 22:10
Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Kadr23, нет, ВУЗ, в котором я работал технический. К сожалению, какая там такая страшная гостайна не знаю - допуска не было :smls03:
Хотя, Вы знаете, я бы некоторым бухгалтерам (по з/п, например :D ) тоже доплачивал за секретность, а то такие вещи знаешь, что никакая гостайна рядом не лежала. :-$

Повідомлення 24/01/2013 15:28
Bombik Доцент
Доцент

Повідомлення: 72
Это просто задача все надбавки выдуманы,,, скажите только как правильно перечеслять так как я написала или нужно по другому,, я просто не работаю в гос сфере ,, а вот в универе пришлось такую задачку делать ,, а я знаю как начислять ЗП всем кроме БЮДЖЕТА

Повідомлення 24/01/2013 17:14
Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Bombik написав:
я знаю как начислять ЗП всем кроме БЮДЖЕТА

Какая разница-то? Это же з/п! Всё везде одинаково. Надбавки везде считаются от оклада, начисления/удержания с з/п везде проводятся одинаково.
Bombik написав:
скажите только как правильно перечеслять так как я написала или нужно по другому

Неправильно и Kadr23 уже Вам ответил как нужно правильно.

Повідомлення 26/01/2013 15:03
Bombik Доцент
Доцент

Повідомлення: 72
спасибо разобралась,,,,только мне здесь ещё нужно удержать профспилкови внески это что

Повідомлення 26/01/2013 15:07
Bombik Доцент
Доцент

Повідомлення: 72
1% ,,,,

Повідомлення 26/01/2013 19:07
Katriн Теург
Теург

Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
1%, плюс он может делиться в каком-то соотношении для местного и вышестоящего профкома.
Все это должно быть прописано в уставе профкома.

Повідомлення 27/01/2013 14:21
Bombik Доцент
Доцент

Повідомлення: 72
спасибо =D> :smls05:

Повідомлення 29/01/2013 09:11
muhina_ev Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
допоможіть будь-ласка, Чи може бухгалтер по заробітній платі (працюючи на 1 ст) мати сумісницто 0,5 ст. заступника головного бухгалтера?

Повідомлення 29/01/2013 11:05
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
muhina_ev,
muhina_ev написав:
и може бухгалтер по заробітній платі (працюючи на 1 ст) мати сумісницто 0,5 ст. заступника головного бухгалтера

:smls01:
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 07/03/2013 22:39
ProstoTak Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
п.4 Спільного наказу Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства фінансів України "Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій" від 28.06.1993 № 43 передбачено, що керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).

Повідомлення 12/03/2013 17:16
nikneim Користувач
Користувач

Повідомлення: 7
Підкажіть будь ласка чи перевіряють зарплатну книгу?

Повідомлення 12/03/2013 17:31
Lisa_Li Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6289
nikneim написав:
чи перевіряють зарплатну книгу

шо це таке :shock: :shock: :shock: зарплатна книга
Черный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное куда-то идет. Не стоит усложнять
Зображення

Повідомлення 12/03/2013 18:50
Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
:^o

Поперед.Далі

Повернутись до Облік в бюджеті