Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Відпустка

Відпустка


Повідомлення 03/10/2012 11:59
Лілія210490 Професор
Професор

Повідомлення: 165
Доброго дня!Допоможіть, будь ласка, якщо працівник брав відпустку на 7 днів у серпні місяці 2012 року,а у ижовтні 2012 року бере ще на 17 днів.Як правильно розрахувати суму відпускних за жовтень місяць? Враховувати відпускні за серпень при розрахунку чи ні?Дякую.

Повідомлення 03/10/2012 12:40
kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Звідки: ******
Лілія210490 написав:
Враховувати відпускні за серпень при розрахунку чи ні?

да,для расчета используете все доходы за окт 11-сент 12( в т ч и сумму отпускных).

Повідомлення 03/10/2012 12:41
Лілія210490 Професор
Професор

Повідомлення: 165
Спасибо)

Повідомлення 14/10/2012 16:10
Ревизор Знавець
Знавець

Повідомлення: 28
kisa67 написав:
Лілія210490 написав:
Враховувати відпускні за серпень при розрахунку чи ні?

да,для расчета используете все доходы за окт 11-сент 12( в т ч и сумму отпускных).

не все - разовые премии, материальную помощь - не брать.

Повідомлення 17/10/2012 10:56
Лілія210490 Професор
Професор

Повідомлення: 165
А якщо працівник в січні-квітні 2 раза звільнялася за власним бажанням,а з травня 2012 працює постійно,як в такому випадку розраховувати суму відпускних на листопад місяць 2012 р.??Дякую

Повідомлення 17/10/2012 11:16
kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Звідки: ******
Лілія210490 написав:
з травня 2012 працює постійно,
вот с мая ее доход и дни учитываете. если май неполный (а скорее всего так и есть, то с июня по октябрь.
см порядок 100 Пункт 2. Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу ....
...Працівникові, який пропрацював на підприємстві, в установі, організації менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка або виплачується компенсація за невикористану відпустку.

Повідомлення 17/10/2012 11:20
Лілія210490 Професор
Професор

Повідомлення: 165
а за 2 відпрацьовані неділі у березні 2012р. їй потрібно виплачувати компенсацію за невикористану відпустку?

Повідомлення 17/10/2012 11:22
kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Звідки: ******
Лілія210490 написав:
працівник в січні-квітні 2 раза звільнялася за власним бажанням

вообще-то ей нужно было выплчивать тогда, при увольнении, а не теперь. А что, тогда по приказу не было компенсации?

Повідомлення 17/10/2012 11:25
Лілія210490 Професор
Професор

Повідомлення: 165
бухгалтера на той час в установі не було...компенсація не виплачувалась...як тепер уникнути проблем с КРУ?

Повідомлення 18/10/2013 19:20
Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
Звідки: Українка
Працівник (поліклініка) написала заяву на відпустку в грудні-січні на 24 дні. По сумісництву працює ще в одній державній поліклініці (на час початку відпустки буде 3місяці) Чи повинна вона по 2 місцю роботи брати відпустку за свій рахунок чи може працювати???
Успех сам не приходит к Вам... Вы идете к нему!!!

Повідомлення 18/10/2013 21:09
Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Kejt написав:
може працювати


Повернутись до Облік в бюджеті

cron