Список форумів Галузевий облік Облік в бюджеті Облік проектно-кошторисної документації на капремонт будівлі

Облік проектно-кошторисної документації на капремонт будівлі

Степка Користувач
Користувач

Повідомлення: 10
Добрий день, шановні колеги! Допоможіть розібратись із представниками фінансової інспекції! Наша бюджетна установа оплатила та отримала проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт котельні, яка перебуває на балансі нашої установи. Видатки проведені за КЕКВ 3132 (касові і фактичні). Ревізори вимагають оприбуткувати цю документацію по рахуку 109 "Інші основні засоби". Чи правомірні їх вимоги? На підставі якого нормативного документу? В плані рахунків вказано, що на 109 рахунку обліковується документація з типового проектування. Проектно-кошторисна документація на капремонт відноситься до неї? Скільки років строк зберігання таких документів? Буду вдячна за відповідь! :friendship

Степка Користувач
Користувач

Повідомлення: 10
Большое спасибо за ответ! :smls05:

londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
Наше підприємство отримало послуги від БТІ - отримало послуги про проведення техінвентаризації будівлі , вартість 16000,00. Як Ви вважаєте на який рахунок краще занести?.. Бал. вартість будівлі на початок року 2 млн.
Чи окремо групу, та яку... чи на вартість будівлі....чи на витрати- в 10%?????
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Повернутись до Облік в бюджеті