Список форумів Тематичні форуми Податковий форум ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність) податкова накладна

податкова накладна

Питання заповнення, видачі, не видачі, виправлення в податкових накладних. Ведення Реєстру податкових накладних. Зміни у формах та інше.

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
Є монтаж обладнання, комп'ютера, сервера, датчиків. Щоб усе працювало необхідно на кожен комп'ютер та сервер встановити ПО. У мне в договорі прописано, що загальна вартість робіт 100 тис., у т.ч. ПДВ 20%. І по факту передавати я буду все як один об'єкт, хоча ПО придбаваю окремо, ліцензії на його використання.
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
я не дуже шарю в ПО, але раз ви пишете, що воно звільнене від оподаткування,то... це мабуть як канцтовари: в одній накладній можуть виписати одні з ПДВ, інші без

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
а взагалі якщо у нас акти КБ-2в, то податкова накладна буде містити лише заголовну частину (загальне найменування роботи), там же не потрібно переписувати всі позиції по Кб-2в в ПН?
вже знайшла відповіді:
1) зазначається загальне найменування будівельних робіт, тобто пукнті КБ-2в не розписуються
2) при цьому податкова радить ставити од.виміру "грн.", хоча в інших консультаціях радять ставити "послуга". А як ви вважаєте?
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 342
В мене така ситуація. В 29 червня постійному клієнтові виписали рахунок на оплату товару, товар він взяв в червні, а оплатив сьогодні. ПН я ще не заерила, бо знала, що клієнт оплатить зараз. Думала заерити вже липнем, цим кварталом. Але клієнт хоче документи на товар по першій події. Які наслідки, не підскажете? Треба складати якийсь договір? Я так старалася уникати післяоплат з часу нового адміністрування ПДВ! Мені це досі вдавалося, тим більше з кварталу в квартал.

Академік
Академік

Chajka написав:
товар він взяв в червні,

видаткова коли виписана?

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя написав:
Chajka написав:
товар він взяв в червні,

видаткова коли виписана?

виписана, але ще ним не проведена. З клієнтом цим ми завжди на довірі, документи завжди були правильні і вкладалися в терміни. На цей раз вірус збив з пантелику. То як краще провести? На що воно ще вплине, крім проводок? Бо зараз ми и працюємо тільки по передоплаті, і я не знаю, що в цьому плані нового за останні роки. ](*,)

Академік
Академік

Chajka написав:
виписана, але ще ним не проведена

я ж запитала "коли", яким числом виписана?

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя написав:
Chajka написав:
виписана, але ще ним не проведена

я ж запитала "коли", яким числом виписана?

виписана 29.06, але може бути (точніше має бути) переписана на липень.

Академік
Академік

Chajka написав:
клієнт хоче документи на товар по першій події

Chajka написав:
виписана 29.06

то проведіть їх червнем, в чому проблема? ПН можна зареєструвати до 15.07

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя,
можна без письмового договору?

Академік
Академік

Chajka написав:
можна без письмового договору?

договір може бути і усний, в суді правда його не предоставити єсішо :smls03:

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя написав:
в суді правда його не предоставити єсішо

ось судів мені не треба. Та я не за стосунки з клієнтом хвилююся, а за претензії із сторони окремо взятих служб. Раніше нормально працювала післяоплатою.

Академік
Академік

Chajka написав:
Раніше нормально працювала післяоплатою.

зараз вам теж ніхто цього не забороняє робити.

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя,
дякую за інформацію.

наташас Професор
Професор

Повідомлення: 547
Подскажите пожалуйста критерии риска 500 000 грн. без ндс это зарегистрированные налоговые накладные например в июле за июнь и июль? или по декларации за июнь?

Поперед.Далі

Повернутись до ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність)