Список форумів Тематичні форуми Податковий форум ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність) Термін дії под. накладної

Термін дії под. накладної

Питання заповнення, видачі, не видачі, виправлення в податкових накладних. Ведення Реєстру податкових накладних. Зміни у формах та інше.

marafon Професор
Професор

Повідомлення: 461
Якщо згідно нового под. кодексу податкову накладну можна включати у под. кредит на протязі 365 днів незалежно від причин (запізніла, помилково не включена, не включена з метою дотримання навантаження), то якщо її пізніше включати у реєстр яку необхідно вказувати дату отримання под. накл.:
- дату її виписки (якщо включається помилково не включена, не включена з метою дотримання навантаження) чи будь-яку дату поточного місяця (ніби в цьому місяці отримали, хоча конверта немає)?
- дату фактичного отримання (тепер не зобов'язують відправляти под. накл. рекомендованим листом з описом і реєстрацію вхідної кореспонденції)? чи треба зберігати конверт, якщо відправлявся документ простим листом? чи портібно реєструвати у журналі вхідної кореспонденції?

Татьяна090288 Знавець
Знавець

Повідомлення: 30
Звідки: Хмельницкий
Я думаю, що потрібно зазначати будь-яку дату того місяця в якому ви вирішили включити ПН в податковий кредит. особисто я так роблю, і ще обовязково роблю запис до Книги вхідної документації (якщо є конверт то це взагалі дуже добре). Наприклад ПН виписана в січні, а ви хочете її включити в травні поточного року, то проведіть її будь-яким числом травня.

Мара Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 31109
Звідки: Звездное скопление Плеяды...
marafon написав:
- дату її виписки

дата на накладной
marafon написав:
- дату фактичного отримання

дата включения в реестр
Hell is full of good meaning and wishings
Кто видел свет, тот видел темноту,
Такую, что в природе просто нет.
Кто видел свет, подвел себе черту,
И был вопрос и тишина в ответ...

Зображення

marafon Професор
Професор

Повідомлення: 461
Мара написав:
дата на накладной
Мара написав:
дата включения в реестр

Ви мабуть не зрозуміли суті питання.
Багато переглядів, проте малувато коментарів. :-k

ivanovamarina Професор
Професор

Повідомлення: 130
Не підкажете, термін дії ПН при касовому методі теж 365 днів? Ми часто оплачуємо борги 2009,2008 року.....

xela1980 Професор
Професор

Повідомлення: 313
У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати виписки податкової накладної.


Уточните, пожалуйста. Можно ли в январский кредит 2013 включить запоздавшие НН за январь 2012.
Или уже запоздавшие НН можно включать в январь 2013 начиная с февраля 2012?


Повідомлення: 121
А как быть, если НН и счет с актом были получены 28 февраля 2013 года, но вопрос был спорный, судились по поводу этого и НН не включили в кредит. Теперь по решению суда сумму эту оплатили аж в мае 2014года, но еще продолжаются судебные тяжбы. Разрешенные 365 дней для включения НН в кредит уже прошли, но может есть какие то исключения, если споры разрешались в суде?

marina_vladi22 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 822
Звідки: луцк
Напомните, пожалуйта. кто помнит, где собственно 365 дней для НН прописано?

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
marina_vladi22, это было: Відповідно до п. 198.6 ПКУ, у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих ПН, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати виписки ПН.

но теперь 180 viewtopic.php?f=42&t=29828&start=3150

u5667 Академік
Академік

Повідомлення: 1498
а сохраняется ли такое право после письма налоговой от 17.02.15 года ?
фискалы ратуют за уточнёнки
Счастье надо пить свежим. Роллан


Повернутись до ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність)