Список форумів Тематичні форуми Податковий форум ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність) Коди УКТ ЗЕД

Коди УКТ ЗЕД

Питання заповнення, видачі, не видачі, виправлення в податкових накладних. Ведення Реєстру податкових накладних. Зміни у формах та інше.

Повідомлення 13/07/2015 15:29
Мітленд Доцент
Доцент

Повідомлення: 50
Если накладная за июнь и прошли 15 дней?
Или выписывать 30 июнем и все в порядке?

Повідомлення 13/07/2015 15:46
Мітленд Доцент
Доцент

Повідомлення: 50
Огромнейшее спасибо за ответ :reverans :razz: Жизнь налаживается!!!!!!

Повідомлення 12/11/2015 13:57
kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
yurek написав:
На практике поступают следующим образом: в расчете корректировки в одной строке дублируют строку с ошибочным названием товара или кода УКТ ВЭД, но со знаком «минус» в графе 6 «зміна кількості, об’єму, обсягу (-) (+)», а во второй строке указывают правильную номенклатуру (и/или код УКТ ВЭД) с теми же суммами количества (знак «+»), цены и объема без НДС товара (услуги).
Подписывать покупателем не обязательно. Если работаете с заправками по предоплате, подобная ситуация постоянная.

Подскажите и мне, плиз, дата корректировки в таком случае какая должна быть?

Повідомлення 27/07/2017 08:47
londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
Доброго ранку.
У мене маленьке питання...
ми продаємо офісну будівлю, разом з логотипом.
код будинку 00102,
а логотипу---??? Хто знає...може 00120 (як інші)..Справа в тому логотип в обліку обліковується окремо ](*,) ](*,) ](*,)
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Повідомлення 27/07/2017 16:25
londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
Ау
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Повідомлення 09/08/2017 11:24
Chris Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Підскажіть будь-ласка код на хомут з нержавіючої сталі

Поперед.

Повернутись до ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність)