Список форумів Тематичні форуми Податковий форум ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність) Электронная налоговая накладная

Электронная налоговая накладная

Питання заповнення, видачі, не видачі, виправлення в податкових накладних. Ведення Реєстру податкових накладних. Зміни у формах та інше.

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9829
Викторовна, та забейте,то у них программа глючная.
Зображення

Викторовна Професор
Професор

Повідомлення: 126
kimberli написав:
Викторовна, та забейте,то у них программа глючная.

и они глючные. делюсь опытом

отправила НН, сохранила квитанцию об отправке, через 10 дней смотрю - нет в МЕдке этой Налоговой накладной
звоню по тел 0500501007 - да, она зарегесрировано,но спустя 5 дней после отправки, сейчас вышлем квитанцию № 1 на почту.
7 дней прождала, а нет квитанции.
Звоню снова - дайте квитанцию, а мне - ее нет в системе и по системе она не проходила. и как опоздавшую вы ее не зарегите, токо с 01.02.15 -это дата отсчета.

воощем ,зарегила ее снова январем,другой датой.

п.с. никакой Запрос по ЕПРН - ответа о НН с таким номером мне не дал.

MiVika Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
Викторовна написав:
и они глючные. делюсь опытом

отправила НН, сохранила квитанцию об отправке, через 10 дней смотрю - нет в МЕдке этой Налоговой накладной

так останнім часом страшно оновлювати програму взагалі, то коники з копійками, то відсутність звітів і ще хочуть, щоб ми не перестраховувались і для себе не роздруковували
у мене з 1-ДФ було: здала звіт, роздрукувала і забула, наступного кварталу відкриваю звіт (ну щоб підглянути :oops: як ФОПів пишу), а там дурдом, суми і близько не схожі до моїх, проте загальна сума - моя
отака ху............. малятка
і якби мені таке розказали, яб відповіла, що з комп'ютером і програмами треба вміти працювати і такого в принципі бути не може,
та є дві роздруківки, як доказ того що все це не приснилось мені,
і тепер після накладення ЕЦП, ще раз заходжу в неактивний документ і передивляюсь суми і галочки *kadilo* тільки потім відправляю
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"

Викторовна Професор
Професор

Повідомлення: 126
MiVika,

ужас что творят. ](*,) ](*,)

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
MiVika, был такой опыт с балансом :mrgreen:

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482

Коментар до наказу Міністерства фінансів України N 13 від 23.01.2015 р
...
- уточнено, що реєстрації у ЄРПН підлягають розрахунки коригування до всіх ПН, складених до 1 лютого 2015 року (раніше — до 1 січня 2015 року), а також розрахунки коригування до ПН, які не видаються покупцю;

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482

Ревел написав:
Ревел написав:
Жду результат. Напишу после 0:00 11.02.2015.
:smls08: Получилось! РК приняты и готовы к отправке контрагенту.
viewtopic.php?f=42&t=63281&p=1268319#p1268319
Поторопитесь, народ. Это можно успешно провернуть до 15.01.2015, если возврат оформить до 31.01.2015.

Поперед.

Повернутись до ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність)