Список форумів Тематичні форуми Податковий форум ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність) Кассовый чек и налоговый кредит по НДС

Кассовый чек и налоговый кредит по НДС

Питання заповнення, видачі, не видачі, виправлення в податкових накладних. Ведення Реєстру податкових накладних. Зміни у формах та інше.

nadinca Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 403
Добрый день,
мне сегодня принесли стопку кассовых чеков за сентябрь по заправке автомобиля на общую сумму 580 грн., буду проводить одним авансовым отчетом.
Подскажите, можно ли включить эти чеки в налоговый кредит, если каждый чек по отдельности не превышает лимит 200 грн и выписан разными датами.? :roll:

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
nadinca,
nadinca написав:
за сентябрь по заправке автомобиля на общую сумму 580 грн., буду проводить одним авансовым отчетом.

якщо вони всі за одне число тоді так. якщо ні тоді на кожен чек окремий авансовий звіт.
nadinca написав:
включить эти чеки в налоговый кредит

так
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Професор
Професор

А чому не можна провести одним авансовим звітом за сьогоднішнє число? на зворотньому боці в "Дата документа" просто вказати за якими датами ці чеки виписані. Я до цього так робила.... :lovez
Працівник заправлявся за власні кошти (перевитрата).
Востаннє редагувалось nadinca в 23/09/2014 12:23, всього редагувалось 2 разів.

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15982
maria* написав:
якщо ні тоді на кожен чек окремий авансовий звіт.

чого?
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Теург
Теург

авансові звіти повинні робитись окремо за кожне число , точно десь читала хіба що зараз порискаю.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15982
"Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі - Звіт), подається до закінчення п'ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.
За наявності надміру витрачених коштів така сума повертається платником податку в касу або зараховується на банківський рахунок особи, що їх видала, до або під час подання Звіту.
Дія абзаців першого та другого цього пункту поширюється також на витрати, пов'язані з відрядженням чи виконанням деяких цивільно-правових дій, оплачених з використанням корпоративних платіжних карток, дорожніх, банківських або іменних чеків, інших платіжних документів.
При цьому, якщо під час службового відрядження платник податку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, він подає Звіт і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження. Відрядженій особі - платнику податку, який застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі і строк подання Звіту не перевищив 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може продовжити такий строк до 20 банківських днів (до з'ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами)."
Это фсе, а тут вытрачени власни кошты, ИМХО-нет ограничения по дате составления АО и по кол-ву в нем документов
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Теург
Теург

dashab, в положенні № 72 п.2,1 власне була норма по здачі авансового звіту на наступний день при витрачанні власних коштів , у новому положенні ціїє норми вже немає.
Оскар Уайльд

Професор
Професор

Добрый день, такой вопрос: есть 2 фискальн.чека сегодняшним числом, один на сумму 648 грн в т.ч. НДС-108 грн и второй - на сумму 199,98 в т.ч. НДС-33,33 грн.
Понятно, что по первому чеку с налоговым кредитом пролетаем....А как со вторым?

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
nadinca написав:
Добрый день, такой вопрос: есть 2 фискальн.чека сегодняшним числом, один на сумму 648 грн в т.ч. НДС-108 грн и второй - на сумму 199,98 в т.ч. НДС-33,33 грн.
Понятно, что по первому чеку с налоговым кредитом пролетаем....А как со вторым?

можете взять 199,98 грн без ПН , По правилам до 40 грн НДС БЕРЕМ - пользуемся разьяснениями с Базы знань 101.16 и 101.19 и ст 201.11 НКУ
но считаю , что такой налоговый кредит не падает нам в Запрос и не может быть запасом т.е. администрирование под них не устроено

задавала подобный вопрос и я : viewtopic.php?f=42&t=29828&start=3645

НА 648 ГРН может попросить ПН?
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
Реестр документов (заменителей налоговых накладных) https://www.youtube.com/watch?v=-rU300y ... -243839649

Повернутись до ПДВ (податкові накладні, пільги, звітність)