Список форумів Галузевий облік Експедирування, перевезення, логістика Товарно-транспортная накладная

Товарно-транспортная накладная

Обговорення питань обліку і оформлення транспортно-експедиторських послуг, послуг перевезення пасажирів, вантажів будь-якими видами транспорту

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
Опять абсурд ...
Я - автоперевозчик. Мой заказчик хочет что бы в ТТН я поставила свою печать (автопредприятия) там, где подпись "принял водитель-экспедитор Иванов И.И." Это заверить печатью предприятия подпись водителя? Чем чревато такое действие?
Обычно, если просили печать, то я ставила на обратной стороне в колонке "Транспортные услуги".
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

victorvl Теург
Теург

Повідомлення: 2607
nebo написав:
Опять абсурд ...
Я - автоперевозчик. Мой заказчик хочет что бы в ТТН я поставила свою печать (автопредприятия) там, где подпись "принял водитель-экспедитор Иванов И.И." Это заверить печатью предприятия подпись водителя? Чем чревато такое действие?
Обычно, если просили печать, то я ставила на обратной стороне в колонке "Транспортные услуги".
Не чем.
victorvl

p_julce Професор
Професор

Повідомлення: 520
Добрый день!
Подскажите, пожулуйста по заполнению ТТН
здав водій-експедитор Иванов
прийняв(посада, підпис, штамп) кто должен тут расписываться??? грузополучатель? Так грузополучатель расписывается в графе "вантаж одержав за дорученням..." Подскажите, кого же все-таки туда писать??

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
p_julce написав:
Добрый день!
Подскажите, пожулуйста по заполнению ТТН
здав водій-експедитор Иванов
прийняв(посада, підпис, штамп) кто должен тут расписываться??? грузополучатель? Так грузополучатель расписывается в графе "вантаж одержав за дорученням..." Подскажите, кого же все-таки туда писать??

вот, по заполнению ТТН
http://vseblanki.com.ua/blanki/pervichn ... dnaja.html
что касается "кто должен тут расписываться???" читайте Правила: возможна переадресовка, разгрузка прицепа
Смотрящий Зображення

Надя12 Знавець
Знавець

Повідомлення: 25
ТТНку оформляє Вантажовідправник на кожну ходку автомобіля!тобто обовязково треба оформити на кожну перевозку

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
В будь якому випадку? А якщо транспорт свій і вартість доставки включена у загальну суму замовлення?
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Надя12 Знавець
Знавець

ттн потрібна, не важливо яким трансопртом і чи залучають перевізника.виключенням є доставка для власних потреб(крім хліба,молочки,спирту,алкоголю).або ,якщо ви єдинники,перевозите вантаж на власному транспорті+у свідоцтві про сплату єдиного податку серед видів діяльності не згадано перевезення вантажів, тоді можна просто чек,накладну

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
І що я буду підтверджувати цією ТТНкою?
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Надя12 Знавець
Знавець

Витрати перевезення,а іноді податківці можуть зняти і вартість товарів з податкових витрат.+навіть можуть даішники оштрафувати через її відсутність.думайте самі

victorvl Теург
Теург

Надя12 написав:
Витрати перевезення,а іноді податківці можуть зняти і вартість товарів з податкових витрат.+навіть можуть даішники оштрафувати через її відсутність.думайте самі
Ну ГАИ идут лесом, ну а
податківці можуть зняти і вартість товарів з податкових витрат
:D Это как? Наплюют на НК?
victorvl

Надя12 Знавець
Знавець

документальне пітвердження витрат - поняття широке.відсутність ТТНки податківці,цілком можливо будуть трактувати як відсутність документального підтвердження :smls33:

victorvl Теург
Теург

Надя12 написав:
документальне пітвердження витрат - поняття широке.відсутність ТТНки податківці,цілком можливо будуть трактувати як відсутність документального підтвердження :smls33:
Глупость. Документальне пидтвердження это обычные накладные. Пошли они куда подальше со своими трактовками.
victorvl

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
в проекті наказу «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні»передбачається вилучити визначення «дорожній лист» і єдиним основним документом на автомобільне перевезення вантажів товарно-транспортну накладну :roll:

olga-05 Професор
Професор

Повідомлення: 221
[-o< Подскажите , очень срочно , пожалуйста ! Авто грузоподьмность 800 кг , а груз 4 тонны , выписаны одним пакетом док-в , а вот ТТН , нужно оформлять на каждую поездку отдельно ? Я смотрю, что в ТТН есть строчка "Кількість поїздок*, может там указать например 5 поездок и всё?

Надя12 Знавець
Знавець

на кожну їздку окремо треба виписувати.нічого не поробиш 8-[

Поперед.Далі

Повернутись до Експедирування, перевезення, логістика