Список форумів Галузевий облік Експедирування, перевезення, логістика списание бензина

списание бензина

Обговорення питань обліку і оформлення транспортно-експедиторських послуг, послуг перевезення пасажирів, вантажів будь-якими видами транспорту

lesya57 Знавець
Знавець

Повідомлення: 20
Физлицо-предприниматель III группы оказывает фирме услугу по транспортной перевозке груза. В договоре указано, что бензин предоставляет заказчик. Может ли фирма списывать бензин находящийся на ее балансе на затраты согласно путевым листам предоставляемые ФОП.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
ні. банальний і непростий бартер на голову фірми.
signature disconnected
181

Lolico Професор
Професор

Повідомлення: 302
Мы как то оплаливали компенсацию расходов топлива. Но заказчик был ЮР-единщик, исполнитеть СПД-единщик.. Деньги перечислялись на р/с исполнителя.

Кстати если ваше физлицо на едином, то точно нельзя, там только денежные расчеты.
Никогда не говорите: я ошиблась. Говорите: надо же, как интересно получилось!

lesya57 Знавець
Знавець

Повідомлення: 20
Нашла ответ на интересующий меня вопрос в консультац. линии Все о бух учете №81 от 6.09.2011.

сли бензин куплен не у физлица-единщика, а транспортикровка проходит в рамках хоздеятельности и соответствующие затраты подтверждены документально, есть все основания ставить их в налоговые расходы.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

2011 рік. ;)
пс. нехай бензин це не бартер, а подарунок. - ще краще. витрат — ніц!

пс. 14.1.27. витрати - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником);
signature disconnected
181

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Serg написав:
ще краще. витрат — ніц!

=;
Смотрящий Зображення

Bdgilka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 132
такая засада-нараздавала бензина уже больше 100 литров а путевые будут заполнятся только через какое-то время. :smls07:
как исправить ситуацию в учете?

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

так, а в чому засада :?:
signature disconnected
181

Професор
Професор

Serg написав:
так, а в чому засада :?:

:smls07: ашо никакого нарушения нет?

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

:mrgreen:
згадалося
— а Ви, часом, не єврей?
— а шо?
порушень може і нема, а може купа, а може і більше, але на вгадування нема натхнення. :smls03:

пс. власне, ідея у мене в підписі...
signature disconnected
181

Професор
Професор

Serg написав:
:mrgreen:
згадалося
— а Ви, часом, не єврей?
— а шо?
порушень може і нема, а може купа, а може і більше, але на вгадування нема натхнення. :smls03:

пс. власне, ідея у мене в підписі...

:smls20: поговрили называется

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

а яку відповідь Ви чекаєте?
коли "роздавали" бензин? - "???"
коли принесуть подорожні? - "пізніше" :mrgreen:
як списуєте паливо зараз? - "???"
роздали талони - "???" чи, власне, паливо зі складу ПММ- "???"
норма є? як її застосовуєте? на яких цифрах? - "???"
в податковому що показуєте? які цифри йдуть на витрати? - "???"

але саме цікаве в тому, що квартал не закінчився. тероретично час ще є (знову ж таки коли ми говоримо про другий квартал. а не якийсь з минулих періодів [?]), але якщо прийде перевірка зазраз (або вже сидить?)? розумієте який спектр засад не розкритий у Вашому питанні? то про що говорити? на яких припущеннях грунтувати Вам відповідь?
signature disconnected
181

Професор
Професор

Serg написав:
а яку відповідь Ви чекаєте?
коли "роздавали" бензин? - "???"
коли принесуть подорожні? - "пізніше" :mrgreen:
як списуєте паливо зараз? - "???"
роздали талони - "???" чи, власне, паливо зі складу ПММ- "???"
норма є? як її застосовуєте? на яких цифрах? - "???"
в податковому що показуєте? які цифри йдуть на витрати? - "???"

але саме цікаве в тому, що квартал не закінчився. тероретично час ще є (знову ж таки коли ми говоримо про другий квартал. а не якийсь з минулих періодів [?]), але якщо прийде перевірка зазраз (або вже сидить?)? розумієте який спектр засад не розкритий у Вашому питанні? то про що говорити? на яких припущеннях грунтувати Вам відповідь?

меня интересует единсвеный вопрос-если я отдавала 10,15,18,21 мая бензин а путевые листы будут заполнятся через какое-то время (которого я сама еще не знаю)-будит ли это нарушением.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

так. у разі коли машина(и) вже повернулася(лися).
ст.9 ЗУ Про бухоблік, п. 2.2 Положення № 88.
Первинні документи повинні бути складені у момент проведення кожної господарської операції або, якщо це неможливо, безпосередньо після її завершення.

але якщо операцій списання бензину Ви не показували (а як її показати без перв. доків), то і покарати можна максимум адмінкою (формально - порушення ЗУ про бухоблік) і то під питанням.
signature disconnected
181

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Bdgilka написав:
меня интересует единсвеный вопрос-если я отдавала 10,15,18,21 мая бензин а путевые листы будут заполнятся через какое-то время (которого я сама еще не знаю)-будит ли это нарушением.

:D вы ГСМ выдали в п/о (наверное по ведомости или заправочной или талоны или ?) и это не списание, о каком "нарушении" идет речь?
Смотрящий Зображення

Далі

Повернутись до Експедирування, перевезення, логістика