Список форумів Галузевий облік Експедирування, перевезення, логістика списание бензина

списание бензина

Обговорення питань обліку і оформлення транспортно-експедиторських послуг, послуг перевезення пасажирів, вантажів будь-якими видами транспорту

Bdgilka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 132
555 написав:
Bdgilka написав:
меня интересует единсвеный вопрос-если я отдавала 10,15,18,21 мая бензин а путевые листы будут заполнятся через какое-то время (которого я сама еще не знаю)-будит ли это нарушением.

:D вы ГСМ выдали в п/о (наверное по ведомости или заправочной или талоны или ?) и это не списание, о каком "нарушении" идет речь?

прийдет КРУ и спросит меня-а че это я давала бензин если машина не ездила?

аудит плюс Професор
Професор

Повідомлення: 144
а этот бензин, как тмц, за водителями числится в остатке?

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Bdgilka написав:
555 написав:
Bdgilka написав:
меня интересует единсвеный вопрос-если я отдавала 10,15,18,21 мая бензин а путевые листы будут заполнятся через какое-то время (которого я сама еще не знаю)-будит ли это нарушением.

:D вы ГСМ выдали в п/о (наверное по ведомости или заправочной или талоны или ?) и это не списание, о каком "нарушении" идет речь?

прийдет КРУ и спросит меня-а че это я давала бензин если машина не ездила?

да...действительно
...я отдавала 10,15,18,21 мая бензин...

и че вы его отдавали...по халатности...или по сговору с водилой ? Вот КРУ прийдет - спросит smml1
Смотрящий Зображення

Професор
Професор

555 написав:
Bdgilka написав:

прийдет КРУ и спросит меня-а че это я давала бензин если машина не ездила?[/quote]
да...действительно
...я отдавала 10,15,18,21 мая бензин...

и че вы его отдавали...по халатности...или по сговору с водилой ? Вот КРУ прийдет - спросит smml1[/quote]
:lizun по сговору с дирехутуром. как разница че отдала, главное как поступить.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
555 натякає, що за попередньою змовою тягне на більше... одним словом потрібно папірців наштампувати коли і кому скільки видали. і підписи. типу, відомість.
signature disconnected
181

Професор
Професор

Serg написав:
555 натякає, що за попередньою змовою тягне на більше... одним словом потрібно папірців наштампувати коли і кому скільки видали. і підписи. типу, відомість.

=; нену так э порушення чи нема?
відомість у мене є, алеж я можу її просто переробити :smls09:

аудит плюс Професор
Професор

Повідомлення: 144
Ну если гсм числится по учету за материально ответственными водителями и фактически есть в наличии, то в чем нарушение? во внутренней передаче? так это даже на 164-2 не тянет

yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
На мой взляд ничего страшного. Просто это топливо переходит к другому МОЛу - водителю.

Julia.accountant Користувач
Користувач

Повідомлення: 17
Доброго дня! Ще з таким не стикалась, тому прошу допомоги.
Водій, який працює за договором ЦПХ купив за свій рахунок диз.паливо (1200.00 грн) Як правильно мені оформити документально, щоб їх відшкодувати та списати на витрати?

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
Julia.accountant написав:
Доброго дня! Ще з таким не стикалась, тому прошу допомоги.
Водій, який працює за договором ЦПХ купив за свій рахунок диз.паливо (1200.00 грн) Як правильно мені оформити документально, щоб їх відшкодувати та списати на витрати?

Цей водій підприємець? Чи які послуги він надає?
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Користувач

ні, не підприємець, перевозить матеріали.

nebo Академік
Академік

ні, не підприємець, перевозить матеріали.

Тоді це повинен буди звичайний трудовий договір. А якщо Ви юр особа, то водій заповнить авнсовий звіт.
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Користувач

Тоді це повинен буди звичайний трудовий договір.

У нас ЦПХ, от і питаю, що робити.

nebo Академік
Академік

Тоді це повинен буди звичайний трудовий договір.

У нас ЦПХ, от і питаю, що робити.

От і відповідаю, щоб при перевірці не розцінили цей договір трудовим.

По договору ЦПХ з фізичною особою витрат на паливо, придбане цією особою, не буде. Або, можливо, в договорі прописано щось про компенсацію...

Користувач

тоді якщо я компенсую витрати водію через касу, але не покажу в декларації. то питань при перевірці не виникне?
В договорі прописано.

Поперед.Далі

Повернутись до Експедирування, перевезення, логістика