Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум банкротство

банкротство


Повідомлення 10/01/2009 12:26
:-) Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
могут ли закрыть предприятие за убыточную декларацию про прибыль?

Повідомлення 10/01/2009 13:02
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
:smls01: могут даже на кол посадить, это же самое страшное преступление...

а если без шуток, то, конечно же, нет

4.1.2 Закона № 2181 Прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.

Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобов'язаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на ім'я керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.
Платник податків може також оскаржити дії службової (посадової) особи контролюючого органу з відмови у прийнятті податкової декларації у судовому порядку.
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк

Повідомлення 10/01/2009 13:40
:-) Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
а если в балансе в строке 350 (непокритий збиток) большая сумма вырисовываеться?

Повідомлення 10/01/2009 14:08
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
сам по себе убыток не страшен, жизнь, есть жизнь...

надо смотреть чистые активи

для ООО есть ч. 4 ст. 144 ГКУ
Якщо після закінчення другого чи кожного наступного фінансового року вартість чистих активів товариства з обмеженою відповідальністю виявиться меншою від статутного капіталу, товариство зобов'язане оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до статуту в установленому порядку, якщо учасники не прийняли рішення про внесення додаткових вкладів. Якщо вартість чистих активів товариства стає меншою від визначеного законом мінімального розміру статутного капіталу, товариство підлягає ліквідації.

ищите, эта тема часто мусируется
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк

Повідомлення 12/01/2009 11:44
Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
:-), щоб забанкротити підпиємство чи скасувати держреєстрацію потрібні певні підстави. такі підстави можна знайти у Законі України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також у ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців....
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

Повідомлення 11/02/2009 15:16
Minimizator Доцент
Доцент

Повідомлення: 75
Звідки: Украина

единственно что могут, это выйти на внеплановую проверку)))))
Регистрация, ликвидация, реорганизация, третейский суд, минимизация НДС и налога на прибыль, обнал-транзит-обезнал и полный спектр охранных услуг.

Повідомлення 18/03/2009 16:10
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
сколько берете за возврат депозитов? озвучте!
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк


Повернутись до Юридичний форум