Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Неприбыльные организации

Неприбыльные организации


Анетта Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Продавцы небольшого цветочного рынка объединенились в неприыльную организацию цветоводов-любителей, подскажите, пожалуйста, какие они теперь имеют права и в чем плюс такого объединения.

Повідомлення 21/03/2009 23:27
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
Анетта, организация зарегистирована в Реестре неприбыльных организаций? Какой код признака неприбыльности присвоили?
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк

Повідомлення 21/03/2009 23:47
Анетта Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Да на основании Решения № 105 от ........ оганизацию внесли в Реестр неприбыльных организаций. Признак неприбыльности организации 0011.

Повідомлення 22/03/2009 00:49
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
у Вас льготы типа по налогообложению...

4. (0011) - інші, ніж визначені в абзаці "б", юридичні особи, діяльність яких не передбачає одержання прибутку згідно з нормами відповідних законів (абзац "г" пункту 7.11 статті 7 зазначеного Закону)


пп. 7.11.5 Закона о прибыли. Від оподаткування звільняються доходи неприбуткових організацій, визначених у абзаці "г" підпункту 7.11.1, отримані у вигляді:
- коштів або майна, які надходять таким неприбутковим організаціям від проведення їх основної діяльності та у вигляді пасивних доходів;
- дотацій або субсидій, отриманих з державного або місцевого бюджетів, державних цільових фондів або у межах благодійної, у тому числі гуманітарної допомоги чи технічної допомоги, що надаються таким неприбутковим організаціям відповідно до умов міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, крім дотацій на регулювання цін на платні послуги, які надаються таким неприбутковим організаціям або через них їх отримувачам згідно із законодавством, з метою зниження рівня таких цін.

пп. 7.11.9. У разі коли доходи неприбуткових організацій, отримані протягом звітного (податкового) року з джерел, визначених підпунктом 7.11.5, на кінець першого кварталу наступного за звітним року перевищують 25 відсотків від загальних валових доходів, отриманих протягом такого звітного (податкового) року, така неприбуткова організація зобов'язана сплатити податок з нерозподіленої суми прибутку за ставкою, встановленою пунктом 10.1 статті 10 цього Закону, до суми такого перевищення. Внесення до бюджету зазначеного податку здійснюється за результатами першого кварталу наступного за звітним року у строки, встановлені для інших платників податку.
Незалежно від положень абзацу першого цього підпункту, у разі коли неприбуткова організація отримує доход з джерел, інших ніж визначені відповідними підпунктами 7.11.2 - 7.11.7 цього пункту, така неприбуткова організація зобов'язана сплатити податок на прибуток, який визначається як сума доходів, отриманих з таких інших джерел, зменшена на суму витрат, пов'язаних із отриманням таких доходів, але не вище суми таких доходів.
При підрахунку суми перевищення доходів над витратами згідно із абзацом першим цього підпункту, а також при визначенні сум оподатковуваного прибутку згідно із абзацом другим цього підпункту сума амортизаційних відрахувань не враховується.

Вот такие-вот дела...
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк

Повідомлення 22/03/2009 01:28
Анетта Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Дааа........ Есть над чем подумать :smls07: Ну если такой код присвоили то наверное и льготы есть. Трудно разобраться в том чего не знаешь. :oops:

Повідомлення 22/03/2009 12:11
Знавець Академік
Академік

Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
Анетта, если внесли в Реестр неприбыльщиков, то по налогу на прибыль точно есть.

В ГНИ подаете Податковий звіт про використання коштів неприбутковими установами й організаціями (затверджено наказом Державної податкової адміністрації України від 11 липня 1997 р. N 233 (у редакції наказу Державної податкової адміністрації України від 3 квітня 2003 р. N 153).
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк

Повідомлення 24/03/2009 20:49
Анетта Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Спасибо за ответ :smls05:. Может быть вы знаете, а какие юридические права имеет такая организация. Например, продавцы могут не пустить на территорию рынка других продавцов цветами?

Повідомлення 24/03/2009 20:55
555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
Анетта написав:
Спасибо за ответ :smls05:. Может быть вы знаете, а какие юридические права имеет такая организация. Например, продавцы могут не пустить на территорию рынка других продавцов цветами?


Вы свои "права" можете прочитать в Уставе /положении/ и ЗУ "Об объединениях граждан"...
но...зато, Вы теперь имеете у себя "руководство" или "администрацию" т.е. посадили себе на шею добровольно взращенных чинуш :flower :smls05:
поздравляю, теперь Вами будут "руко"водить
Смотрящий Зображення


Повернутись до Юридичний форум