Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум статутний капітал

статутний капітал

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 321
Chajka написав:
lily27, так, всім треба до 25.05.2015 р. А на рахунок галочок... Так ось я й задумалася, чи правильно їх ставити, як зміни. Бо в Статуті нічого не міняли. Чи будуть тоді щось вимагати про зміни в Статутному капіталі, якщо поставити галочки про зміни? У вас щось вимагали про зміну номера будинку? Це по суті зміна адреси.

Може то нікому й не цікаво, але напишу :smls03: Здалася я по ф4 по вищезгаданій мною фірмі. Поміняв реєстратор суму статутного фонду, не вимагаючи про це ніякого звітування, просто подивився в Статут підприємства.

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
Chajka, вот и хорошо!

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 321
lily27, Я тоже так думаю. Все би так просто вирішувалося. :)

sveta1989 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 263
Нужно поменять в статуте размер уставного капитала. в уставе стоит сумма без копеек(округленная), а сейчас я слышала что сумма уставного капитала , износа, балансовая, остаточная стоимость не округляются, а ставятся как есть с копейками. если это так то можно какое то подтверждение?

sanyxa Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 23
добрий день, таке питання, засновник ТОВ вносить на рахунок кошти і в призначені платежу пише поповнення статутного фонду но цей фонд вже давно сформований, відповідь засновника потом підемо до реєстратора і у нього змінемо, таких поповнень було кілька (а по факту на рахунку не вистачало коштів і засновник просто надав для користування ТОВ), як правельно відобразити дані суми в обліку і яка відповідальність за такий фокус. я десь читав що такі суми потрібно ставити на прибуток. Потрібна ваша допомога.

Vladik Доцент
Доцент

Повідомлення: 58

sanyxa написав:
добрий день, таке питання, засновник ТОВ вносить на рахунок кошти і в призначені платежу пише поповнення статутного фонду но цей фонд вже давно сформований, відповідь засновника потом підемо до реєстратора і у нього змінемо, таких поповнень було кілька (а по факту на рахунку не вистачало коштів і засновник просто надав для користування ТОВ), як правельно відобразити дані суми в обліку і яка відповідальність за такий фокус. я десь читав що такі суми потрібно ставити на прибуток. Потрібна ваша допомога.

Просто надав для користування - це фін. допомога, але ніяк не поповнення стат.капіталу. Цікаво - як банк пропускає зазначену операцію? На підставі чого?

sanyxa Аватар користувача
Знавець
Знавець

Vladik написав:
sanyxa написав:

Просто надав для користування - це фін. допомога, але ніяк не поповнення стат.капіталу. Цікаво - як банк пропускає зазначену операцію? На підставі чого?

дані суми підуть на прибуток ? або може краще перекинуть їх ні фіннасову допомогу

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
sanyxa, ось почитайте :arrow: http://cons.****.ua/_d.asp?r=06CM33712f ... 4ae2be2609
вместо **** ставите parus

AllaVP Аватар користувача
Знавець
Знавець

Доброго дня, підкажіть будь-ласка чи можна припинити дію модельного статуту і "перейти" на звичайний статут підприємства? Дякую.

@ Доцент
Доцент

Повідомлення: 71
Добрый день! подскажите, пожалуйста, вот такое:
У ООО 2 учредителя - 30%/70%
Может ли учредитель с 70% в одностороннем порядке принимать решения для ООО или же все таки нужно обязательное согласие второго учреда?
Если второй учред с меньшей долей в течении года не внес свою долю в УФ и первый хочет исключить его из участников ООО, как это правильно оформляется? Протокол собрания учредителей? Присутствие второго обязательно?
Спасибо большое заранее!

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8582
@ написав:
У ООО 2 учредителя - 30%/70%
Может ли учредитель с 70% в одностороннем порядке принимать решения для ООО или же все таки нужно обязательное согласие второго учреда?

А что у Вас по этому поводу в Уставных документах написано?

@ Доцент
Доцент

Повідомлення: 71
lutishka, то есть это должно было быть прописано в Уставе? ага.. спасибо, будем искать..

anila Доцент
Доцент

Повідомлення: 77
Скажите пожалуйста. Учредитель внес в статут 1000 грн через банк , а затем потратил их на выплату зар.платы, какие будут проводки Делаю операцию
Дт 00 Кт 40 - 1000, затем
ППвх. Дт 311 Кт 401 - 1000грн и списываю эти средства на зар.плату? Я правильно поняла?

Feodora Професор
Професор

Повідомлення: 296
anila написав:
Скажите пожалуйста. Учредитель внес в статут 1000 грн через банк , а затем потратил их на выплату зар.платы, какие будут проводки Делаю операцию
Дт 00 Кт 40 - 1000, затем
ППвх. Дт 311 Кт 401 - 1000грн и списываю эти средства на зар.плату? Я правильно поняла?

У Вас должна быть сформирована проводка Дт46 Кт40 на сумму Уставного капитала согласно Уставу. Потом Вы вносите УК. Если деньгами, то проводка Дт 311 Кт 46 на соответствующую сумму. А потом тратите, куда надо.

anila Доцент
Доцент

Повідомлення: 77
У Вас должна быть сформирована проводка Дт46 Кт40 на сумму Уставного капитала согласно Уставу. Потом Вы вносите УК. Если деньгами, то проводка Дт 311 Кт 46 на соответствующую сумму. А потом тратите, куда надо.

По ходу возник еще вопрос - по статуту прописана сумма 1000грн, но директор внес на р/р 1005,00грн ( якобы снимется комиссия и останется 1000. По платежке прошло 1005,00грн. Как мне теперь быть с этими 5 грн - получается превышение статута, чем это чревато и в проводках проводить 1005,00 ( увеличенную)?

Поперед.Далі

Повернутись до Юридичний форум