Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Допоможіть зі складанням договору поставки

Допоможіть зі складанням договору поставки

BIBI*77 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 313
Добрий день!
Прошу відгукнутися тих хто знає, як юридично правильно оформити договір поставки, а саме пункту "Умови оплати". Чи може мати місце така трактовка: " Покупець зобовязанний оплатити товар на протязі десяти календарних днів з моменту отримання рахунку фактури або платіжної вимоги".
Тобто фактично потрібно скласти договір так, щоб не можна було відлікувати строк позовної давнини в випадку не оплати товару. Дякую
Уже давно пора в уголовный кодекс добавить статью: "За изнасилование мозга"

Професор
Професор

наводжу цитату із сусідньої теми: "А если стороны вообще не заключали изначально договор, или заключали без оговора срока оплаты, то срок исковой давности начнется считаться только через семь дней после предъявления требования на оплату."
цікавить саме оформлення цього пункту в договорі. Дякую

Алігатор_ Професор
Професор

Повідомлення: 100
Ви збираєтесь понад три роки не розраховуватись і ховати цей договір від податкової?
Михайло Юрієвич це Ви?

Професор
Професор

Ні це не Михайло Юрійович, а Ви можете щось порадити цікавого?

Алігатор_ Професор
Професор

Повідомлення: 100
Якби я знав, як можна борги по три роки не платити і не звітувати перед податковою, то я б Вам цього не сказав :)

Професор
Професор

А я б сказала, інформація на те і є щоб нею ділитися :reverans

Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
BIBI*77 написав:
Добрий день!
Прошу відгукнутися тих хто знає, як юридично правильно оформити договір поставки, а саме пункту "Умови оплати". Чи може мати місце така трактовка: " Покупець зобовязанний оплатити товар на протязі десяти календарних днів з моменту отримання рахунку фактури або платіжної вимоги".
Тобто фактично потрібно скласти договір так, щоб не можна було відлікувати строк позовної давнини в випадку не оплати товару. Дякую

уточнити можна, а для чого це? тобто для конрагента, для податкової?
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

Професор
Професор

Для податкової: щоб в разі не сплати не ставити в ВД

IndependantDay Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 220

BIBI*77 написав:
Для податкової: щоб в разі не сплати не ставити в ВД

ВД вже не має взагалі... а у доходи від реалізації Ви ставите не оплату - а відвантаження уже з 01.04.11

Професор
Професор

я не продавець, а покупець товарів, тому у мене при оприбуткуванні товарів виникнуть затрати, а вже потім, якщо я не розрахуюсь, то через 1095 днів я повинна буду показати ВД. Ось саме для того, щоб не показувати ВД в разі неоплати товарів ми і хочемо прописати в договорі пункт "Умови розрахунків" саме таку трактовку " Покупець зобовязанний оплатити товар на протязі десяти календарних днів з моменту отримання рахунку фактури або платіжної вимоги"

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
BIBI*77, Это не договор "поставки" а Договор товарного кредита ( и при этом с особенностями) :D
Смотрящий Зображення

Професор
Професор

тобто якщо ми цей договір назвемо все ж таки "договором поставки", а не "договором товарного кредиту" і в цьому договорі в пункті "Умови розрахунку" пропишемо припустимо таку фразу: "Покупець сплачує отримані товари на протязі десяти календарних днів наступних за днем отримання вимоги про сплату боргу від Продавця шляхом перерахунку грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця", то цей договір не буде мати юридичної сили? І що далі? Припустимо далі Продавець не виставив нам вимогу ми не оплатили отриманний товар... Що ми маємо??? Ми повинні через три роки суму за отриманий товар поставити в валовий дохід? Що я не так розумію? Розясніть будь-ласка :smls08:

Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
BIBI*77 написав:
тобто якщо ми цей договір назвемо все ж таки "договором поставки", а не "договором товарного кредиту" і в цьому договорі в пункті "Умови розрахунку" пропишемо припустимо таку фразу: "Покупець сплачує отримані товари на протязі десяти календарних днів наступних за днем отримання вимоги про сплату боргу від Продавця шляхом перерахунку грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця", то цей договір не буде мати юридичної сили?

Ст. 6 ЦК України:
1. Сторони мають право укласти договір, який не передбачений актами цивільного законодавства, але відповідає загальним засадам цивільного законодавства.
2. Сторони мають право врегулювати у договорі, який передбачений актами цивільного законодавства, свої відносини, які не врегульовані цими актами.
3. Сторони в договорі можуть відступити від положень актів цивільного законодавства і врегулювати свої відносини на власний розсуд.
Сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами.

для того щоб цей договір не мав юридичної сили, це повинно випливати з ЦК (ст 215), а якщо його недійсність прямо не встановлена законом, то він може бути визнаний недійсним; (за умови що при укладенні договоур не було дотримано вимог ст 203 ЦК України).
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

Далі

Повернутись до Юридичний форум