Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Допоможіть зі складанням договору поставки

Допоможіть зі складанням договору поставки


BIBI*77 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 313
Прочла и ст.203 і чт.215 ЦК, но так и не поняла... Может кто конкретно ответить имеет место быть такой договор с конкретно таким пунктом "Условия оплаты" или нет??? ну и свои умозаключения по поводу того, может ли налоговая признать этот договор недействительным? ЮРИСТЫ ОТЗОВИТЕСЬ!!! (надеюсь, такие есть :-# )
Уже давно пора в уголовный кодекс добавить статью: "За изнасилование мозга"

Алігатор_ Професор
Професор

Повідомлення: 100
5.ст203 Правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків.
п.1 ст. 215 визначає, що недодержання вимог част1-3, 5, 6 ст203, є підставою недійсності правочину.
правові наслідки чит. ст.216, а для вас це щей будуть штрафні санкції від податкової.

а є ще ч.2 ст.530 ЦКУ. де прописано сім днів про які Вам уже писали

Простіше кажучи ніць у Вас не вийде. Вам простіше буде зайти в масці в офіс контрагента з муляжем гранати і забрати касу, тоді Ви точно уникните санкцій податкової і контагент, принаймі тимчасово претензій не заявлятиме :lol: :D :D :D .
Про ньоанси законодавства в цьому варіанті, Вам може розповісти "Шкіпер" :D

Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Алігатор_ написав:
Про ньоанси законодавства в цьому варіанті, Вам може розповісти "Шкіпер"

а ви часом не в залізничному технікумі вчилися? - класно стрілки переводите :mrgreen:

BIBI*77 написав:
Прочла и ст.203 і чт.215 ЦК, но так и не поняла... Может кто конкретно ответить имеет место быть такой договор с конкретно таким пунктом "Условия оплаты" или нет??? ну и свои умозаключения по поводу того, может ли налоговая признать этот договор недействительным? ЮРИСТЫ ОТЗОВИТЕСЬ!!! (надеюсь, такие есть


шо не ясно?
ви можете укласти на свій страх і ризик договір, який прямо не передбачений цК, але містить в собі норми різних договорів (поставки, куп-прод, і т.д.). відповідно до ст 692 ЦК України покупець зобов"язаний оплатити товар після його прийняття або прийняття товаророзпорядчих документів, якщо договором або н-а не встановлений інший строк оплати товару.
в даному випадку норма ЦК є диспозитивною, тобто такою що дозволяє вам самостійно врегулювати певні взаємовідносини. таким чином, вважаю що в своєму договорі ви можете зазначити пункт "умови оплати" на власний розсуд!
стосвно визнання договору недійсним:
якщо ним сильно "заінтересується" ДПІ, то звісно судових спорів вам не уникнути, і гарантію стосвно того що ваш договір не визнають недійсним ніхто дати не може! знову ж таки все буде залежати від того чи дотримано всіх істостних умов при укладення договору, чи настали реальні наслідки, чи не приховували під цим договором якийсь інший і т.д.!
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

BIBI*77 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 313
Вот теперь все понятно. Спасибо всем. :reverans :reverans :reverans
Но у меня еще такой вопрос... :^o
Алігатор, Шкипер согласились бы вы представлять интересы клиента (допустим мои) по данному вопросу? Взялись бы Вы за такое дело?
Уже давно пора в уголовный кодекс добавить статью: "За изнасилование мозга"

Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
BIBI*77, :smls01:
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

BIBI*77 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 313
Шкипер, будем надеяться, что в суд идти не придется, но рада, что смогу на вас рассчитывать :) Я смотрю Вы даже зарегистрировались на сайте в день моего варенья, может это судьба? ;)
Уже давно пора в уголовный кодекс добавить статью: "За изнасилование мозга"

Алігатор_ Професор
Професор

Повідомлення: 100
Дякую за довіру, але далеко від Києва проживаю :), до того ж у Вас здається зі "Шкіпером" не погано складується :))
Щасти Вам!

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
Звідки: Киев
BIBI*77 написав:
Я смотрю Вы даже зарегистрировались на сайте в день моего варенья, может это судьба?

ыыыы, Вас искали всю жизнь :smls08:
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Шкипер Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
BIBI*77 написав:
может это судьба?


а хто його знає ;) :D
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 759
Звідки: Кривий Ріг
як викрутитися із ситуації?
товари поставляли по рахунку. який ми так і не оплатили. 3 роки сплинуло ще у травні 2011 року, а бухгалтери не списали безнадійний борг (не визнали доходів) у 2011 році.
У 2012 році я хочу списати кредиторку, які мені знадобляться документи, для початку відліку нового строку позовної давності?
чи будуть для податкової достатні такі документи
1) акт звірки від 2009 року
2) письмо від нас на ім"я продавця про зобовязання сплатити борг до кінця травня 2009 (ну який ми так і не сплатили протягом 3 років :roll: ).
чи необхідно додатковими угодами це врегулювати? (хоча угоди не було, був лише рахунок до сплати за поставлений товар)

дуже не хочу коригувати 2011 рік...
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 759
Звідки: Кривий Ріг
і ще, товар поступив від фізособи-підприємця
а якщо фізособа-підприємець припиняє свою діяльність, борг перед фізособою залишається?
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Ника Днепр Користувач
Користувач

Повідомлення: 2
Конечно! В договорах обычно указывается пункт,в котором прописано "Договір дійсний(чинний) до моменту повного виконання Сторонми своїх зобов"язань".

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 759
Звідки: Кривий Ріг
BIBI*77, а в вашем вопросе, что мешает делать доп.соглашения и продлевать сроки оплаты?
ко всему строки исковой давности прерываются в случае признания долгов, тоесть акт сверки и просьба отсрочить оплату вполне сгодятся (ст.264 ЦКУ)
а там может у вас когда-нибудь будет много расходов, то и отобразите доходы
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
доброе утро, а кто знает, у нас есть договор, там вообще нет номера, мы делаем доп. соглашение к договору, как указать: к договору б/н от ..., или просто указать к договору от....?

Gala777 Професор
Професор

Повідомлення: 697
Здравствуйте, и снова к Вам за помощью. И снова про кредиторскую задолженность и про сроки исковой давности. На предприятие в конце 2008 года был куплен автомобиль у другой фирмы. В договору указано : " форма сплати покупцем здійснюється шляхом перерахування коштів частинами , згідно домовленості" . За автомобиль рассчитывались частями до 03.2011. На сегодняшний день остался долг 9000. Фирма-продавец уже как почти 3 года деятельность не ведет. Как сейчас поступить. Не хочется корректировать весь 2012г, да и 4 кв. 2011. Может на 2012 год сделать что-то типа доп. соглашения про реструкторизация долга? А в декларации за 2012 год , все же показать доход на эти 9000 ( расходов хватит, чтобы перекрыть) и списать эту кредиторскую задолженность,от греха подальше.

Поперед.Далі

Повернутись до Юридичний форум