Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Оренда автомобіля юр.особою у юр./фіз.особи: які документb

Оренда автомобіля юр.особою у юр./фіз.особи: які документb

phoenix5 Професор
Професор

Повідомлення: 128
Оренда автомобіля юр.особою у юр. чи фіз.особи: які документи повинні бути? Чи потрібен тимчасовий талон, довіреність чи ще щось?

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
phoenix5 написав:
тимчасовий талон

за бажанням було - зараз не цікаваисвся.
phoenix5 написав:
довіреність
? у вас же договір буде. для з фізиком - ще й нотаріально завірнеий

договір, актик приймання-передачі (де вся комплектація, щоб в разі чого не того). і вперед
signature disconnected
181

молодой юрист Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 829
Serg написав:
цікаваисвся.

У адміна день юриста йде повним ходом
:mrgreen: :mrgreen:
Адвокат готов пойти на все то угодно для того чтобы выиграть процесс - иногда иногда он даже готов сказать правду.

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

ну, дик :drink2 :mrgreen:
signature disconnected
181

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
А тоді, якщо можна таке питання: якщо у нас на фірмі була машина в оренді - договір завірений нотаріусом, сплачували податок, ну і т.д. Тепер ми хочемо договір достроково розірвати. Як правильно це зробити?
Успех сам не приходит к Вам... Вы идете к нему!!!

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Читати договір. Як він припиняється. Повернути авто по акту. Що там з орендною платою...
signature disconnected
181

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Дякую! Ось нашла: "Строк оренди може бути збільшений або скорочений тільки за згодою сторін, про що укладається додатковий договір до цього договору".
Тобто, тоже в нотаріусі потрібно заключити договір на розривання попереднього договору? Акт повернення потрібен для підшивки документів? Якась форма його є? Орендну плату ми платили готівкою, заборгованості немає... Податок тоже норма (15% від оренд.плати). Податок платиться лише на той термін, що машина у оренді? :smls07:

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Kejt написав:
Якась форма його є

нема. в довільній формі. шоб потім ні в кого не було претензій щодо справності/комплектності
signature disconnected
181

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

В кого є зразок розривання договору транспортного засобу? Буду дуже вдячна :smls05:

Skopets Tanya Професор
Професор

Повідомлення: 410
Добрий день! Дайте відповідь на таке питання: Ми ТОВ на загальній системі, орендуємо авто директора, списуємо бензин і деякі запчастини на це авто. Договір укладений на безоплатне користування. Мені потрібно якісь податки платити у Пенсійний Фонд????

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Привіи усім.
Хоча на це питання відповіді ніхто не дав , і вона вже думаю не актуальна , але перечитавши купу статей у неті, скажу ,що платити у ПФ ,а тепер у ДПС не потрібно.

Але у мене таке запитання, щодо виплати компенсації працівнику за користуванням його автомобіля у госпдіяльності під-ва:
авто куплене у автосалані 2008р ціна його 81700,00грн.
а у 2013р працівник буде його використовувави у роботі ,
заключаю "договірн на використання власного автомобіля у службових цілях"-
як вирахувати суму компенсації ,без експертної оцінки.
або можливо хтось підкаже щось реальне.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

VitaVi Професор
Професор

Повідомлення: 118
Вітаю всіх.
Підскажіть, будь-ласка, будь-яку інформацію, бо в нас прогледіли строк закінчення договору аренди нотаріально завірений, ще в березні. Потрібно щось ліпити заднім числом, розглядаю як варіант оформлення договору на використання автомобіля у службових цілях. Хтось зтикався?

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
VitaVi,
оформлення договору на використання автомобіля у службових цілях.

це = договору оренди, тобто обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню.
Варіант - компенсація.
Можете тут глянути viewtopic.php?p=976477
і тут

http://forum.***azakon.ua/index.php?/to ... luzhbovih/
замість *** ставите lig

VitaVi Професор
Професор

Повідомлення: 118
[b]макс.лю[/b],
Дякую, так, я завдяки пошуку в інтернеті вже передивилась все, що знайшла, але хотілось почути думку, як на практиці все це працює.
З сумою компенсації все зрозуміло, розрахували, наказ, додаток до наказу, НДФЛ, виплатили, включили в 1-ДФ. А от що робили з витратами?
Чи включають на практиці до витрат компенсацію? Що робити з ПММ, які все були придбані по безготів.розрах.? Чи проходить на практиці оформлення подорож.листів та списання ПММ на витрати?

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
VitaVi, в тех ссылках что дала,есть ответы на ваши вопросы.

Далі

Повернутись до Юридичний форум