Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Підтвердження відомостей про юридичну особу в ЕДРПОУ

Підтвердження відомостей про юридичну особу в ЕДРПОУ


account_lyuda Професор
Професор

Повідомлення: 154
Звідки: Київ

Чи є законодавчо встановлені строки підтверждення відомостей про підприємство(юридичну особу)в ЕДРПОУ і якщо є, то як вони розраховуються, я якого періоду?

Дякую.

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
account_lyuda, Відповідно до статті 19 п.11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців» юридичні особи щороку протягом місяця, що наступає після місяця реєстрації такої юридичної особи зобов’язані подати раєстраційну картку про підтвердення відомостей про юридичну особу (Форма 6).

account_lyuda Професор
Професор

Повідомлення: 154
Звідки: Київ

А якщо на протязі року було внесено зміни в установчі документи(збільшення статутного фонду) то все одно відлік іде з дати реєстрації чи з дати останніх змін до установчих документів?

oxx Академік
Академік

Повідомлення: 1034
Звідки: Киев
account_lyuda написав:
А якщо на протязі року було внесено зміни в установчі документи(збільшення статутного фонду) то все одно відлік іде з дати реєстрації чи з дати останніх змін до установчих документів?

Барбарис Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 182
Звідки: Львів
Не знаю. чи зовсім сюди, але прошу підказати, чи довідка ЄДРПОУ (КВЕДи) щороку варто змінювати, навіть якщо нічого на самому підприємстві не змінювалось?

Blondy Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5552
Звідки: Київ
Не надо.
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.


Повернутись до Юридичний форум