Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум Режим майна в гаражному кооперативі

Режим майна в гаражному кооперативі


Олег Сергієнко Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Доброго дня!
Мається така ситуація:
В гаражно-будівельному кооперативі є 30 членів які 10 і більше років не сплачують внески та не зявляються на територіїї та не користуються гаражами(біля воріт кількох гаражів вже виросли дерева!!), інформація про їхнє місцезнаходження -відсутня. Згідно положень Статуту кооперативу правління має право виключити членів кооперативу які мають заборгованість понад 1 рік, що і було зроблено минулої суботи.
Однак залишилось відкритим питання з гаражними боксами (не приватизовані) та майном яке можливо знаходиться в них .
Питання 1: Чи має право гаражний кооператив передати ці гаражні бокси новим членам? Якщо так то що робити з майном (яке можливо там знаходиться)?
Як варіант розглядалося комісійне відкриття гаражів з описом всього що там є, подальшим відповідальним зберіганням майна, публікацією оголошень в пресі до власників (спадкоємців?), а далі вступить в силу ст. 344 ЦК - набувальна давність на рухоме майно (5 років)...

Буду вдячний за пропозиції по даному питанню.

Ігор Анатолійович Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
Якщо такі члени кооперативу не викупили свої гаражі у кооперативу і не зареєстрували їх за собою, то власниками гаражів є кооператив і ніяка набувальна давність не потрібна.
Тому в принципі кооператив має право передати гаражі новим членам, однак документальне оформлення цього буде досить складне.
Готовий допомогти в цьому питанні.


Повернутись до Юридичний форум