Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців перехід ФОП з єдиного податку на загальну систему оподаткува

перехід ФОП з єдиного податку на загальну систему оподаткува


L.M. Професор
Професор

Повідомлення: 371
Во-первых, успокоиться. Во-вторых, проверить правильность заполнения Книги учета дохода. По поводу несдачи деки за 1 квартал Вы неправы, нужно было сдавать или просить в ГНИ письменное разъяснение. Теперь можно попробовать побороться с налоговой ведь в НКУ написано, что за любое нарушение НКУ с 01.01.11 по 01.07.11 штраф 1грн. Хотя налоговики считают по-другому( у них всегда свой взгляд на законы) Удачи!
"Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!"" - Ричард Бах.

Natas Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Я ФОП з другого кварталу 2011 р. з єдиного
податку перейшла на загальну систему оподаткування. За результатами діяльності у мене збиток. Так як мені подати першу декларацію про доходи? Єдиний соц внесок платила щомісячно.
Дякую за відповідь!!!

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
Natas написав:
Я ФОП з другого кварталу 2011 р. з єдиного
податку перейшла на загальну систему оподаткування. За результатами діяльності у мене збиток. Так як мені подати першу декларацію про доходи? Єдиний соц внесок платила щомісячно.
Дякую за відповідь!!!


Попробуйте сдать: доходы-расходы=0 прибыли.
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

p_julce Професор
Професор

Повідомлення: 520
Звідки: Харків
ФЛП в 1 квартале был на едином налоге, со 2-го перешел на общую систему.
Деятельности во 2-м квартале не было.
Как правильно заполнить декларацию о доходах
"Декларація
про доходи, одержані з 1 січня по 30 червня 2011 року"
(правильно ж писать "з 1 січня", а не "з 1 квітня")?
И заполняем декларацию прочерками, а доходы 1-го квартала (когда ФЛП был на ЕН) в этой деке не показываются, верно?

Senya Теург
Теург

Повідомлення: 17242
p_julce написав:
"Декларація
про доходи, одержані з 1 січня по 30 червня 2011 року"
(правильно ж писать "з 1 січня", а не "з 1 квітня")?
Это не столь важно, главное деку сдать вовремя.
p_julce написав:
И заполняем декларацию прочерками, а доходы 1-го квартала (когда ФЛП был на ЕН) в этой деке не показываются, верно?
Верно.

p_julce Професор
Професор

Повідомлення: 520
Звідки: Харків
Senya написав:
p_julce написав:
"Декларація
про доходи, одержані з 1 січня по 30 червня 2011 року"
(правильно ж писать "з 1 січня", а не "з 1 квітня")?
Это не столь важно, главное деку сдать вовремя.

В налоговой заставили переписать "з 1 квітня".

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482
Звідки: Київ

Ревел написав:
298.1.1. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.
Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один з таких способів:
1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;
{Підпункт 298.1.1 пункту 298.1 статті 298 доповнено абзацом п'ятим згідно із Законом № 5503-VI від 20.11.2012}
Ревел написав:
Или п. 3) работает только в одну сторону: загальна ---> спрощена?
А обратно: спрощена ---> загальна исключительно по
п. 1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою

Поперед.

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців