Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців перехід ФОП з єдиного податку на загальну систему оподаткува

перехід ФОП з єдиного податку на загальну систему оподаткува

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
нее, перехыд, все-таки, выдбувся 01,04, а это 2 квартал
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Arlett Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3781
Young bookkeeper написав:
я подавала, - прийняли

декларацию можно подавать, всегда примут
но переход всё же был осуществлён со второго квартала. До конца первого квартала ФОП был на ЕН, а
Valyshka написав:
з 01.04.2011 перейшли з ЄП на загальну систему
Лучшее -- враг хорошего

serinity Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 33
Подскажите, пожалуйста. Со 2 квартала перешла на общую систему. В налоговой мимолетом сказали, что надо заплатить авансовые платежи до 15 мая. По личным проблемам не смогла. Что мне делать? Ведь даже нет реквизитов куда платить. Платить или нет? И будут ли какие-нибудь штрафы за опоздание платежа?

Senya Теург
Теург

Повідомлення: 17242
serinity написав:
будут ли какие-нибудь штрафы за опоздание платежа?
Не исключено, если авансовые платежи действительно надо перечислять (в чем я лично сомневаюсь).

solnce Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1338
Всем привет.
У кого-то есть сам бланк Заявление об отказе от упрощенной системы налогообложения и перехода на общую :?:
Обрыла инет, не нашла.
Завтра Чп-ик собирается идти в ГНИ, подавать это заявления, он в бумажных вопросах, полный 0-ль :smile: , ну не любит он все эти дела. Так вот, хотела ему распечатать, заполнить, чтоб он только отнес в канцелярию....и не могу найти в инете.
Мож у кого-то есть, поделитесь :flower
Спасибо.

Теург
Теург

solnce, такого бланка не существует в природе.
Пишет письмом: повидомляю, шо з 01.07 выдмовляюсь вид ЕП. перехожу на ОС, св-во ЕН додаю.
П.С. от себя я б приписала: одночасно повидомляю, що очикуваний дохыд на 2011 рик становыть_???? Ваша сумма
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Академік
Академік

dashab, спасибо.
Да, он пока не будет вести деятельности, поэтому и на общую переходит, чтоб единый и ЕСВ не платить.
Вот память, я пару лет назад переходила на общую, ну, мне чёт казалось, что это был бланк...да, нужно есть орехи :D
Дашаб, я его в 2-х экз. напишу, себе одно оставлю со штампиком, а то мало-ли, потеряют, уже такое было.
Можно сразу в концелярию занести, и к инспектору ж не ходить, уточняю, мож, за пару лет шо поменялось.
Мой друг, ЧП-ик, как заходит в ГНИ, так дар речи теряет :smile: , я ему прям маршруты рисую, в какой кабинет пойти, что сказать..... :smile:

Теург
Теург

solnce написав:
Можно сразу в концелярию занести, и к инспектору ж не ходить

:smls01:
dashab написав:
от себя я б приписала: одночасно повидомляю, що очикуваний дохыд на 2011 рик становыть_???? Ваша сумма

тада пишите -0,00 грн.

Академік
Академік

dashab, огромнейшее спасибо :friendship

Stereo.org.ua Знавець
Знавець

Повідомлення: 26
dashab написав:
dashab написав:
от себя я б приписала: одночасно повидомляю, що очикуваний дохыд на 2011 рик становыть_???? Ваша сумма

тада пишите -0,00 грн.

А почему надо писать "очикуваний дохыд на 2011 рик", если в той графе пишется следующий год, т.е. 2012?
Hello world!

Talala Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Подскажите, пжл, с 4 квартала переходим на общую систему. Нужно ли регистрироваться плательщиком НДС. Розничная торговля. Продаем за нал.

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
Talala написав:
Подскажите, пжл, с 4 квартала переходим на общую систему. Нужно ли регистрироваться плательщиком НДС. Розничная торговля. Продаем за нал.

Нет.

РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

18. Особи, які перейшли на загальну систему оподаткування із
спрощеної системи оподаткування і не були зареєстровані платниками
податку на додану вартість, підлягають обов'язковій реєстрації
платниками податку на додану вартість з урахуванням вимог пункту
181.1 статті 181 цього Кодексу. Обсяг оподатковуваних операцій
визначається починаючи з періоду переходу на загальну систему
оподаткування.
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Наталія кор Знавець
Знавець

Повідомлення: 25
З 01.04.2011р. перейшли з спрощеної на загальну систему. Вид діяльності - вантажнотранспортні послуги. Станом на 01.04.2011р. залишилися залишки придбаного пального та запчастин, які ми використовували в діяльності 2 кварталу. Зараз розраховую деку за 2 квартал. Чи можу я у витрати включити використані в 2кв.2011р., але придбані в 1 кв.2011р. паливо та запчастини, якщо витратних документів на них немає, так як в 1кв. на спрощеній системі вони були не потрібні?
Станом на 01.04.2011р. я склала відомість залишків пального та запчастин, я можу їх перенести до книги обліку, але ж вони не являються товаром? Прошу вашої поради.

Senya Теург
Теург

Повідомлення: 17242
Наталія кор написав:
Чи можу я у витрати включити використані в 2кв.2011р., але придбані в 1 кв.2011р. паливо та запчастини, якщо витратних документів на них немає
Нет нельзя. Ст.177.10 кодекса.

СГ бух Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
В мене ЧП!!! Веду 6 підприємців(в 2010році всі були на єдин. под.-з 01,01,11 всіх перевели на загальну систему).У нашій районній ДПІ сказали не здавати декларацію про доходи за 1 квартал,а зараз з обласної скинули лист-по району штрафують 180 підприємців,які перейшли на заг. систему(і моїх в тому числі) по 170,00грн.
Крім цього будуть робити термінові перевірки СПД ФО,які за минулий рік мають виручку більше як 300,00тис. грн.
Хто що може порадити!!! ](*,) :oops: :sad:

Поперед.Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців