Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців Налог на воду

Налог на воду


Повідомлення 19/03/2015 10:19
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
наташас написав:
как платить в 2015 г. сдаю квартальную декларацию и потом плачу?

:smls01:

Повідомлення 10/04/2015 10:53
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Мы являемся вторичным водопользователем. В 2011г. поставщиком холодной воды был водоканал (вода и стоки), а горячей -теплосети (тоже вода и стоки). С водоканалом были согласованы лимиты по холодной воде, и водосбор я начисляла только по холодной. С 2012г. новый договор с водоканалом на холодное и горячее водоснабжение с лимитами в приложениях, а теплосети стали выставлять счета только за подогрев, поэтому водосбор я стала начислять на весь объем (холодная+горячая). И вот с сентября 2014г. у городского руководства внезапно концепция опять поменялась, и теперь водоканалу мы платим за холодную воду, стоки ХВС + стоки ГВС, а теплосетям за ГВС.
Вопрос: должна ли я начислять водосбор за объемы горячей воды, получаемой не от водоканала, а от теплосетей :?:

Повідомлення 10/04/2015 10:59
kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
lutishka написав:
бъемы горячей воды

повторяюсь: куды гарячую воду используете? Если только на сан.гигиен.нужды то не платить.
Зображення

Повідомлення 10/04/2015 11:00
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
kimberli написав:
куды гарячую воду используете?
Сдаем помещения в аренду, а среди арендаторов есть общепит. Т.е. сан-гиг.нужды + помыть посуду

Повідомлення 10/04/2015 11:01
kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
lutishka написав:
арендаторов есть общепит.

там счетчик есть?
Зображення

Повідомлення 10/04/2015 11:02
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
есть

Повідомлення 10/04/2015 11:04
kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
lutishka написав:
есть

имхо,тогда за эту воду по счетчику я бы рентную плату начисляла,а по остальным орендаторам(там где умывальники с гарячей водой)-нет,
Зображення

Повідомлення 10/04/2015 11:06
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
kimberli, спасибо :flora

Повідомлення 10/04/2015 11:26
kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
lutishka, да за что? я сама сначала трепенулась когда прочитала в кодексе про рентную плату,читаю определение кто должен платить и в упор не вижу свой случай: не в тех кто должен ни в тех кто не платит. :lol:
Ну думаю-ура! производственников,кто воду в технологии использует освободили. 8-[ Где то через полчаса дошло,что это тот же налог на воду,только "вид с боку" :mrgreen:
Зображення

Повідомлення 23/04/2015 11:31
londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
Звідки: м. Київ
lutishka, вот Вам ответ
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ ДПС України
21.12.2012 № 1180





Узагальнююча податкова консультація
про застосування положень Податкового кодексу України
в частині використання води юридичними особами, фізичними особами - підприємцями та платниками єдиного податку
для задоволення виключно власних питних
і санітарно-гігієнічних потреб
2. Щодо справляння збору за спеціальне використання води при наданні приміщень в оренду.
Статтею 323 Кодексу визначено коло водокористувачів, які є платниками збору за спеціальне використання води, та водокористувачів, які не є платниками збору.
Згідно з пунктом 326.2 статті 326 Кодексу за обсяги води, переданої водокористувачем-постачальником води іншим водокористувачам без укладення з останніми договору на поставку води, збір обчислюється і сплачується таким водокористувачем-постачальником.
Якщо суб’єкт господарювання (у т.ч. платник єдиного податку) при здійсненні господарської діяльності використовує воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, має дозвіл на спеціальне водокористування (договір на поставку води з водокористувачем-постачальником води) та надає в оренду власне приміщення (нежитлове або житлове) іншому суб’єкту господарювання (у т.ч. платнику єдиного податку), в якому орендарем (у т.ч. платником єдиного податку) використовується вода для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, то такі орендодавець та орендар не є платниками Збору.
У разі використання води суб’єктом господарювання-орендодавцем приміщення, який має дозвіл на спеціальне водокористування (договір на поставку води з водокористувачем-постачальником води), для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, а орендарем, який не має окремого дозволу на спеціальне водокористування (договору на поставку води з водокористувачем-постачальником води), – в тому числі на інші, ніж власні питні та санітарно-гігієнічні потреби, платником Збору є водокористувач-орендодавець приміщення за весь фактичний обсяг використаної води (у тому числі за фактичний обсяг води, використаної орендарем).

Я плачу по полной
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Повідомлення 23/04/2015 11:33
londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
Звідки: м. Київ
У меня другой вопрос:
есть два счета на уплату - на какой платить????
1- местного значения
2- не местного значения
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Повідомлення 23/04/2015 12:05
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
londavid, у меня вопрос был не по воде, используемой арендаторами,
lutishka написав:
Вопрос: должна ли я начислять водосбор за объемы горячей воды, получаемой не от водоканала, а от теплосетей :?:

При этом я тоже
londavid написав:
плачу по полной

:smile:
По Вашему вопросу
londavid написав:
есть два счета на уплату - на какой платить????
1- местного значения
2- не местного значения

думаю, что в зависимости от того, воды объекта какого значения Вы используете - метного или нет

Повідомлення 27/04/2015 09:01
marah Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
Дайте відповідь на питання.Який коефіцієнт застосовувати при платі за воду у 1 кв.2015р. по Волинській обл.,ФОП -єдинщик 2 гр. громадське харчування?

Повідомлення 09/02/2016 17:04
Pavel80 Професор
Професор

Повідомлення: 517
до какого сдается отчет за 2015?

Повідомлення 09/02/2016 17:13
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Pavel80, до сегодня

Поперед.Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців