Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців Налог на воду

Налог на воду


Повідомлення 31/01/2012 17:21
Julia777 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 133
Звідки: м. Черкаси
Я частный предприниматель на едином налоге, у меня есть договор с водоканалом и я ему плачу каждый месяц за использованную воду по счетчику (в магазине есть санитарная комната). Нужно ли мне подавать отчет в налоговую и платить налог на воду?
Спасибо, Юля.

Повідомлення 31/01/2012 17:24
yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
нет. ст. 323.1 пку

Повідомлення 31/01/2012 17:43
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
yurek,
yurek написав:
нет. ст. 323.1 пку

та чому ж ні? так, так потрібно платити.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 31/01/2012 17:49
yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
23.1. Платниками збору є водокористувачі - суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці,
які використовують воду
, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.
А это санитарная комната в торговле.
Хотя, если аквариум с рыбой в магазине посчитать за водоем..., тогда ДА.
А может у них там гондолы между рядами плавают?

Повідомлення 31/01/2012 17:51
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
yurek, читаєм правильно-
yurek написав:
які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі),

ось і за це платимо.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 31/01/2012 18:08
yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
Извените, Вы случайно не ГАИшник? Они тоже так ПДД читают. особенно про пешеходов п.18.1 ПДД: мол надо обязательно остановится и пропустить пешехода на пешеходном переходе. А в конце этого пункта написано "або прискоритись". Но они почему-то до этого места не дочитывают.

В нашем случае читайте так : "ФОП, которые делают водозабор из таки-то источников (водних об'єктів, від первинних або інших водокористувачів) и используют ее в таких-то целях ("для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва")

Повідомлення 31/01/2012 18:13
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
yurek, :mrgreen: юморист, мабуть?! yurek, і все ж таки платити потрібно , так як вони мають укладений договір з водоканалом, використовують воду + мають сточні води(за які не платять), це виходить копійки , а от за не подачу звітності та не сплату цих копійок , штраф немаленький. і взагалі це питання давно обговорювали ще 1 кв.2011р. пошукаю.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 31/01/2012 18:16
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 31/01/2012 18:23
yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
maria* написав:
yurek, юморист, мабуть

:smls05:

Повідомлення 31/01/2012 18:42
yurek Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
Почитал. Бред какой-то . Особенно понравилась постанова суду и момент "Розділу ХVI ПК України є неоднозначними, нечіткими та суперечливими". А как на счет конфликта интересов, т.е "якщо нормативно-законодавчі акти припускають неоднозначне трактування прав та обов"язків платників податків та податкових органів, рішення приймається на користь платника податків"?
Жаль, что они весь кодекс не определили "неоднозначним, нечітким та суперечливим"?
Если с таким подходом, касюсь...
Точно впору :alcoman:

Повідомлення 01/02/2012 09:03
shurick.iz Знавець
Знавець

Повідомлення: 35
Интересно! Я весной уточнял в налоговой, сказали написать заявление(весь объем используемой воды идет на собственные нужды, имею договор с горводоканалом), ничего платить и отчитываться не нужно! Как-то так!

Повідомлення 01/02/2012 23:14
Kamila Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 814
Звідки: Івано-Франківська обл., м.Долина

А як же бути з тим, щ в Податковому кодексі сказано, що платники єдиного податку не є платниками збору за спеціальне використання води?
“Не цель достигается с помощью денег, а деньги приходят на пути к цели”. Вадим Зеланд.

Повідомлення 02/02/2012 11:04
Julia777 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 133
Звідки: м. Черкаси
shurick.iz написав:
Я весной уточнял в налоговой, сказали написать заявление(весь объем используемой воды идет на собственные нужды, имею договор с горводоканалом), ничего платить и отчитываться не нужно!

Да, в прошлом году не надо было этого делать.

А с января 2012 года уже надо! Сейчас нужно пойти в водоканал взять лимиты, потом эти лимиты и договор отнести в налоговую и уже за 1 квартал 2012г. нужно будет подать декларацию.
Спасибо, Юля.

Повідомлення 02/02/2012 11:12
kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Звідки: ******
Julia777 написав:
нужно пойти в водоканал взять лимиты, потом эти лимиты и договор отнести в налоговую и уже за 1 квартал 2012г. нужно будет

и в прошлом году нужно было.

Повідомлення 02/02/2012 12:51
Vikamvs Аватар користувача
Користувач
Користувач

Повідомлення: 15
Я ФО-П на общей системе.Магазин продуктов.Общалась по этой теме с аудитором и мне обьяснили, что этот налог платят те кто использует воду для получения прибыли.Добавляет в продукцию...А если только для сан гигиены, то нет.

Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців