Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців Реєстрація ФО-П

Реєстрація ФО-П

некомпетентная Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 222
КВЭД Вы выбрали правильно, во второй группе можете работать
Если хочешь иметь то, что никода не имела, делай то, что никогда не делала

tinamar Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 466
Допоможіть, будь-ласка: сумлінно шукала відповіді на ці запитання півдня, але так ще не знайшла, а потрібно завтра подати заяву:
1.Що вказувати новоствореному підприємцю в заяві про обрання спрощеної системи в графі Обсяг доходів за попередній рік? прочерк? і розрахунку теж не потрібно?
2. якщо видів діяльності більше ніж граф у заяві, як їх помістити всі?
3. Якщо найманий працівник буде працевлаштований пізніше, в заяві писати 0, а коли буде прийнятий на роботу, непотрібно буде подавати цю ж заяву про зміни у цьому пункті?
Якщо всі закони зробити зрозумілими, це ж скільки людей втратять роботу!

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
tinamar, 1.прочерк,
2.добавити графи
3.0 чи -.не потрібно.

tinamar Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 466
макс.лю, Вам, як завжди :smls05: :smls05: :smls05:
Якщо всі закони зробити зрозумілими, це ж скільки людей втратять роботу!

Теург
Теург

:reverans

edin Доцент
Доцент

Повідомлення: 93
макс.лю написав:
Школярка,
форма 10, копію паспорту, ідентиф.,

(копія квитанції або платіжного доручення з відміткою банку, розмір збору – два неоподатковуваних мінімуму доходів громадян)
Потім треба було б йти в ДПИ,якщо б ви хотіли стати єдинщиком,але з цього року внесли зміни в ви можете зразу в держреєстратора подати документи коли проводитиме реєстрацію фізичної особи-підприємця. А вже потім реєстраційна служба передасть копію заяви до органів Міндоходів.

Зараз в законі України від 15.05.2003 № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" немає тих двох неоподатковуваних мінімуму... 1мін - і тільки за внесення змін (див. ст. 10 закону).
Я правильно зрозуміла, що зараз при реєстрації нічого не треба сплачувати???

Ymikye Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 189

При реєстрації моєї знайомої ФОП (2 група), їй дали 2 бланки форми 20-ОПП і сказали, що їх треба здати на протязі тижня після початку здійснення фактичної діяльності, вона ще не працює і дохід не отримує, як часто треба здавати цю форму 20-ОПП? коли її треба здавати і що це за форма?

Теург
Теург

Ymikye, есть целая тема viewtopic.php?p=1233504 ,поможет.

solnce Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1338
Всем привет!
Начиталась инфо по регистрации, и меня осенило :smile: ...а нужно-ли сейчас регистрироваться в ГНи по-неосновному месту :?:
В плане, если ФЛ-П прописан в одном районе, а открывает магазин в другом районе, в др. городе. Кроме 20-ОПП, которое он подает в свою ГНИ, он должен что-то подавть :?:
Я чёт потярелась, подскажите?
И сама форма 5-ОПП, для чего, не могу в инете найти.

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
solnce написав:
Всем привет!
Начиталась инфо по регистрации, и меня осенило :smile: ...а нужно-ли сейчас регистрироваться в ГНи по-неосновному месту :?:
В плане, если ФЛ-П прописан в одном районе, а открывает магазин в другом районе, в др. городе. Кроме 20-ОПП, которое он подает в свою ГНИ, он должен что-то подавть :?:
Я чёт потярелась, подскажите?
И сама форма 5-ОПП, для чего, не могу в инете найти.

5-ОПП это типа уточнения данных про ФОП (фамилии, адреса и т.д)

В другом городе, где магазин надо на учет стать как не основной плательщик.
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Академік
Академік

nebo, а можно подробней...не в теме..а какая форма подается в другой город?
то только, если в другой город, или так же, если другой район города?

Академік
Академік

Кто-нибудь подскажите :?:
Я вычитала, что становится на учет в том городе, в котором проводится дея-ть, нужно в том случае, если возникают др. обязанности на территории другой административно-территориальной единицы...типа усплаты земельного налога и т.д.
Но, мы арендуем в торговом центре помещение под магазин, оплачиваем только аренду, все остальное, платит собственник торгового центра.
Я так понимаю, мне не нужно становится на учет в налоговой др. города :?: Или, я не правильно понимаю, поясните пожалуйста, кто в теме :?:

Светланка Ч Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 961
Подскажите,пожалуйста, кто недавно регистрировал ФОП ?
Какова сейчас процедура :сначала к госрегистратору надо идти,а потом в налоговую?После в ПФУ или сейчас всё иначе...
-Ангельское терпение требует дьявольской силы-

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
Светланка Ч написав:
сначала к госрегистратору надо идти,

:smls01:
Светланка Ч написав:
а потом в налоговую?

если надо, то в налоговую заяву на ЕН писать и книгу доходов зарегить
Светланка Ч написав:
После в ПФУ

уже не надо

Ir_khrs Користувач
Користувач

Повідомлення: 5
У меня при регистраиции ФОП было так: госегистратор - налоговая и все. За один день зарегили, дали все бумажки, книгу доходов и все. Ты свободен до первого отчета за квартал.

Поперед.Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців