Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців ФОП (від А до Я)

ФОП (від А до Я)


monia_max Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
на экспорт кто то работал на ФОПе 2груп.?

Arlett Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3781
Звідки: Львів
ФОП-пенсіонер, який не сплачує ЄСВ, не повинен же подавати звітність по ЄСВ, так?
Лучшее -- враг хорошего

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Arlett, якщо пенсіонер за віком - то не потрібно.

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Лист ДФС від 21.01.2015 № 1573/7/99-99-17-02-02-17 Фіскальні органи повідомили, що оскільки платники єдиного податку — фізичні особи — підприємці декларують доходи за 2014 рік, а зміни до Податкового кодексу України (ПК) набрали чинності з 01.01.2015, підприємці подають податкову декларацію платника єдиного податку за минулий рік за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 21.12.2011 № 1688. Нарахування єдиного податку за IV квартал 2014 року платниками третьої та п’ятої груп здійснюється за відсотковими ставками, які діяли до 31.12.2014. Також зазначено, що платники єдиного податку продовжують ведення книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат, форми яких затверджено наказом Мінфіну від 13.12.2011 № 1637. Платники єдиного податку, які перевищили обсяги доходів у податковому (звітному) періоді, визначені у підпунктах 1, 2, 3 пункту 291.4 ПК, які діяли до 01.01.2015, до суми перевищення обсягу доходу застосовують ставку у розмірі 15%. При цьому такі платники, з урахуванням змін у законодавстві щодо збільшення максимального розміру обсягу доходу у відповідній групі з 2015 року, не зобов’язані з наступного календарного кварталу за заявою переходити на іншу групу платника єдиного податку чи відмовлятися від застосування спрощеної системи оподаткування, якщо зазначена категорія платників не порушує умов перебування на спрощеній системі оподаткування, які діють з 01.01.2015.

ishchuk Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 719
Звідки: Киев
Підкажіть, якщо ПП на ЄП став пенсіонером у лютому 2015р і тепер він не повинен доплачувати ЄСВ, то як про це повідомляти і кого? Чи просто перестати платити і все? :mrgreen:

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
просто перестати платити і все

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
тема о вроде "зубах" :smile: ,на самом деле интересная для ФОПов.
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=169564

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
напоминаю - Копии выписки из ЕГР и извлечения из Реестра плательщиков ЕН избавит предприятие от необходимости удерживать НДФЛ и ЕСВ из выплат предпринимателю.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8586
макс.лю написав:
напоминаю - Копии выписки из ЕГР и извлечения из Реестра плательщиков ЕН избавит предприятие от необходимости удерживать НДФЛ и ЕСВ из выплат предпринимателю.

+ военный сбор

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Безналичные расчеты с СПД

:arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=171061

УЕ Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2547
Звідки: Луганск, Украина!
Подскажите пожалуйста ЧПЕН уплачивает военный сбор с суммы своего дохода?
С уважением, Елена

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8586
УЕ, :smls02:

УЕ Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2547
Звідки: Луганск, Украина!
lutishka, прочла в брошюрке на семинар, что какие-то изменения были приняты и написано, что уплата военного сбора с дохода ЧП единщика, вот и ищу где, когда и как :sad:
С уважением, Елена

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8586
УЕ, вот такой проект ОНК публиковался на офсайте налоговой
Запитання 3. Який дохід фізичної особи – підприємця та фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, підлягає оподаткуванню військовим збором?

Фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір у розмірі 1,5 відсотка чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують суму військового збору в розмірі 1,5 відсотка сукупного чистого доходу, відображають у річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є 2015 рік.

Подробнее: http://buhforum.com/viewtopic.php?p=85981#p85981


Сейчас я там этого не нашла (может плохо искала? 8-[ ) А насчет
УЕ написав:
какие-то изменения были приняты и написано, что уплата военного сбора с дохода ЧП единщика

нашла только мнение какого-то юриста вот здесь http://jurblog.com.ua/2015/02/viyskoviy ... 2015-roku/

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8586
УЕ, в ЗИРе категория 132.02
Питання
Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума доходу, отриманого ФОП від провадження господарської діяльності?
Відповідь
Коротка:
Отже, фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 відсотки чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.


Поперед.Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців

cron