Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців декларація акцизного податку

декларація акцизного податку


marah Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
Привіт.ФОП загальна система оподаткування( торгівля алкоголем та пивом),заповнюємо в декларації А1,А1.1 - алкоголь, А2 - пиво.Суму акцизу визначаємо множенням виручки через РРО .Я правильно зрозумів

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
если бы кто перенес тему :arrow: viewtopic.php?f=1&t=48219 8-[

marah Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
переглянув декларацію ще раз ,серед
п.212.1. Платниками податку є:

212.1.1. Особа, яка виробляє підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у тому числі з давальницької сировини.

212.1.2. Особа — суб’єкт господарювання, яка ввозить підакцизні товари (продукцію) на митну територію України.

212.1.3. Фізична особа — резидент або нерезидент, яка ввозить підакцизні товари (продукцію) на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню, відповідно до митного законодавства.

212.1.4. Особа, яка реалізує конфісковані підакцизні товари (продукцію), підакцизні товари (продукцію), визнані безхазяйними, підакцизні товари (продукцію), за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та підакцизні товари (продукцію), що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходять у власність держави, якщо ці товари (продукція) підлягають реалізації (продажу) в установленому законодавством порядку.

212.1.5. Особа, яка реалізує або передає у володіння, користування чи розпорядження підакцизні товари (продукцію), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування до закінчення строку, визначеного законом відповідно до пункту 213.3 статті 213 цього Кодексу.

212.1.6. Особа, на яку покладається дотримання вимог митних режимів, що передбачають звільнення від оподаткування, у разі порушення таких вимог.

212.1.7. Особа, на яку покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції), на які встановлено ставку податку 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту, 0 євро за 1000 кг нафтопродуктів у разі порушення таких умов.

212.1.8. Особа, на яку при здійсненні операцій з підакцизними товарами (продукцією), які не підлягають оподаткуванню або звільняються від оподаткування, покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції) в разі порушення таких умов.

не знайшов куди відностити реалізацію алкогольних напоїв, та пива.Чи потрібно подавати додатки і які.Дякую

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
marah, я на зря писала
если бы кто перенес тему :arrow: viewtopic.php?f=1&t=48219
,так как вы создали тему которая уже есть(чит.правила форума) и если бы "пошли" по ссылке,то узнали бы куда относить реализ.пива.

marah Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
зрозумів, зараз перенесу запитання

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
marah, :smls05:
:closed


Повернутись до Форум для Приватних Підприємців

cron