Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців Електронний кабінет і Дека єд. ФО-П

Електронний кабінет і Дека єд. ФО-П

Школярка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 238
Роблю в ел. кабінеті Деку єд.2гр фоп. Дає можливість зробити і відправити. Лише я не знаю, як додати рядок для ще одного КВЕДу. Може хтось підкаже.
Або підкажіть, будь ласка, в якій програмі можна зробити даний звіт, маючи ел.ключі

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
Школярка написав:
Або підкажіть, будь ласка, в якій програмі можна зробити даний звіт, маючи ел.ключі

В ОПЗ или во Фризвите

Професор
Професор

lutishka, а як в ОПЗ новий рядок додати в списку КВЕДІВ?

Професор
Професор

Може хтось має даний звіт для 1с 7.7. Бо в стандартних звітах в 1с7.7 є квартальна форма, а річної нема

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15986
Школярка написав:
а як в ОПЗ новий рядок додати в списку КВЕДІВ?

віделить рядк правой клавишей, он станет синим
сверху на панели инстументов есть значек "Додати рядок писля выдиленного": три квадратика фиолет, салатовый со стрелочкой и белый... жмем стока раз, скока рядков добавляете
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Професор
Професор

а в електронному кабінеті не можливо додати рядок?

Вже зрозуміла як: правою і кнопкою на єдиному рядку і на мал. стрілку

Арток Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Доброго дня. В Єдиному кабінеті платника податку у звіті річному по ЄСВ, додаток 5, система не пропускає ні пропуски, ні нулі ( я ФОП з середини року, тому за пів року проставляла нулі). Хто знає як вирішити проблему? Видає помилку - пише що значення не може бути відємним і не може бути нуль. Гаряча лінія податкової направляє на гарячу лінію пенсійного і навпаки. Може тут на форумі хтось зможе мені допомогти відправити звітність? Дякую

Теург
Теург

сделайте в Фризвите viewtopic.php?f=14&t=68469
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Арток Користувач
Користувач

Если сделать в Фризвите, то отправить можна через Сонату? Она платная для 2 группы ЕН?

Теург
Теург

есть бесплатная версия Сонаты

Теург
Теург

Арток написав:
звіті річному по ЄСВ, додаток 5, система не пропускає ні пропуски, ні нулі ( я ФОП з середини року, тому за пів року проставляла нулі). Хто знає як вирішити проблему? Видає помилку - пише що значення не може бути відємним і не може бути нуль.

Ничего страшного, у меня тоже такое было, но отчет принят, квит.№2 получила - принято.
Можете еще в соте отчет создать и отправить бесплатно в демонстрационном режиме http://medoc-ua.com.ua/account/login

Арток Користувач
Користувач

Дуже дякую!

tinamar Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 466
lutishka написав:
Арток написав:
звіті річному по ЄСВ, додаток 5, система не пропускає ні пропуски, ні нулі ( я ФОП з середини року, тому за пів року проставляла нулі). Хто знає як вирішити проблему? Видає помилку - пише що значення не може бути відємним і не може бути нуль.

Ничего страшного, у меня тоже такое было, но отчет принят, квит.№2 получила - принято.
Можете еще в соте отчет создать и отправить бесплатно в демонстрационном режиме http://medoc-ua.com.ua/account/login

lutishka, доброго дня! Який у Вас формат файлу додатка 5? В мене на цей звіт прийшла кв. 1, що збережено на центральному рівні і все №2 немає - відправляла 09.02. Подзвонила у ПФ, щоб подивились, а мені сказали, що у них стоїть, що звіт помилковий і взагалі не відкривається: кажуть, чому у Вас формат xml, якщо повинен бути PFZ і питають в якій програмі я формувала: кажу в ел. кабінеті і створювала, перевіряла на помилки, написало помилок не має-підписала і надіслала. А мені кажуть, що не знають чого так і сказали відправляти знову, і що тепер буде штраф. За що штраф не розумію, якщо кабінет не тестовий вже, а повноцінно працює, а в ПФ послало невірний формат звіту? Що робити у такому випадку?
Якщо всі закони зробити зрозумілими, це ж скільки людей втратять роботу!

Теург
Теург

tinamar написав:
lutishka, доброго дня! Який у Вас формат файлу додатка 5?

Файл xml , формировала и сдавала через эл.кабинет, все принято. 8-[ Похоже на какой-то развод, у Вас в эл.кабинете в "введення звитности" рядом с синим конвертиком (кв.1) есть красный или синий конверт?

tinamar Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 466
Подивилась (кв.1) -синій конверт
Якщо всі закони зробити зрозумілими, це ж скільки людей втратять роботу!

Далі

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців