Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Куди кримським платникам сплачувати податки

Куди кримським платникам сплачувати податки

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Міністерство доходів і зборів України роз’яснило, юрособи та фізособи – підприємці на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, що переїхали на материкову Україну сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов'язки платників в областях та місті Києві.

Це здійснюють після взяття їх на облік органами доходів і зборів.

Нагадаємо, кримські юрособи та підприємці для зміни свого місцезнаходження або місця проживання звертаються до держреєстратора реєстраційної служби України в областях та місті Києві. Після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі — ЄДР) щодо внесених змін органи доходів і зборів беруть на облік таких платників.

Якщо платники, які не включені в ЄДР, здійснюють перереєстрацію, вони подають відповідну заяву до органів доходів і зборів обраного регіону. На її підставі їх візьмуть на облік.

Також фізособи, місцем проживання (реєстрації) яких є АР Крим та місто Севастополь, можуть одержати адміністративні послуги та реєстраційний номер облікової картки платника податків незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації у будь-якому територіальному органі доходів і зборів.

Інформація з офіційного веб-сайту Міністерства доходів і зборів України (http://minrd.gov.ua)
http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30609
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства