Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 23/04/2014 17:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: додаткова відпустка
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 11:29 
Користувач
Користувач

З нами з: 07/05/2009 12:51
Повідомлення: 12
Добрий день!Підскажіть будь ласка,чи надається додаткова відпустка, в розммірі 7 календарних днів, матері,яка розведена і виховує одну дитину, і яка отримує аліменти?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 11:34 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17237
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ). ( Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2128-IV ( 2128-15 ) від 22.10.2004 )
За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 14 календарних днів.
( Стаття 19 в редакції Закону N 490-IV ( 490-15 ) від 06.02.2003 )

Но здесь надо подтвердить документально свое право на допотпуск.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 11:44 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16521
Звідки: Киев
tori2020081988, по
Цитата:
Стаття 19.

нет, но у Вас в колдоговоре может прописано доп. отпуск за ненормированный раб. день или еще за что :roll:

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 12:38 
Користувач
Користувач

З нами з: 07/05/2009 12:51
Повідомлення: 12
Senya,
але ж "одинокі матері" це ті що не перебували у шлюбі? Чи я помиляюсь?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 13:56 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 06/04/2007 11:43
Повідомлення: 254
Если в основу принять ЗУ «О соц.защите малообеспеченных семей», то «Одиноким» можно считать только то лицо, в свидетельстве о рождении ребенка которого стоит прочерк или сделана надпись «по словам матери».
То бишь: разведенные в данную категорию не попадают.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 13:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16521
Звідки: Киев
Цитата:
разведенные в данную категорию не попадают

=;

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 14:06 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 28/04/2009 09:08
Повідомлення: 37
tori2020081988, если мамочка докажет, что она воспитывает ребенка одна (отец не принимает никакого участия), то можно предоставить такой отпуск. Этот момент расписан в письме минтруда от 14.04.2008 №235/0/15-08/13 "Роз’яснення щодо застосування ст. 19 ЗУ "Про відпустки"


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 14:19 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16521
Звідки: Киев
Lesya_M,
Цитата:
если мамочка докажет, что она воспитывает ребенка одна

кому докажет?

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/06/2009 14:26 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 28/04/2009 09:08
Повідомлення: 37
Antonina, работодателю...читайте письмо


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Брюнетка, Bing [Bot], edin, Google [Bot], kisa67, p_julce


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB