Список форумів Галузевий облік ЖКГ Срочно!!! Пожалуйста кто-нибудь ПОМОГИТЕ!!!

Срочно!!! Пожалуйста кто-нибудь ПОМОГИТЕ!!!

Обговорення питань ЖКГ

Олена777 Користувач
Користувач

Повідомлення: 2
Срочно!!! Пожалуйста кто-нибудь ПОМОГИТЕ!!!
Есть такой НАКАЗ Державного комітету по житлово-комунальному господарству «Про затвердження Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України»№65 від 01.07.94.
Так вот в нем есть додаток 2 "Рекомендовані норми відпускання води на ведення особистого підсобного господарства абонентам-громадянам, а також на колективне садівництво і городництво".
Так как этот «наказ втратив чинність» согласно новому наказу от 27.06.2008. «про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України»
Вопрос: Додаток 2 в приказе №65 от 01.07.94 из каких нормативов был взят, и действует ли он сейчас. В конце-то концов Где его можно найти в нормативных документах может где-то в СНиП???

Повідомлення 09/06/2010 08:34
Antonio Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1643

Сам долго искал подобные СНиП. Как итог оказалось, что после отмены 65-ого приказа, норми відпускання води стали утверждать местные советы. Естественно, что в совете такую инфу зажали, дабы не ссориться с водоканалом.

Решили отправить запрос в Держинспекцию за житлово-комунальним господарством. Что рекомендую сделать и вам.
Вcё в нашей власти! Если во власти - все наши!

Повідомлення 09/06/2010 08:53
Олена777 Користувач
Користувач

Повідомлення: 2
Спасибо ОГРОМНОЕ за помощь!

Повідомлення: 106
На сьогоднішній день підприємства замовляють поточні індивідуальні норми. Діючі норми існують винятково для підприєимств залізничного транспорту (там довелося шукати норму на утримання ВРХ), загалом норми споживання доводиться замовляти в інститутах і потім затверджувати на рівні місцевої ради
Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость.

Галченятко Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо будинок переходить в ОСББ, тоді багатодітна сімя платить також 50 відсотків за обслуговування будинку. Дякую.

Antonio Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1643

Да, все льготы должны быть сохранены. А руководство ОСМД должно принять меры, чтобы вы их получали.
Вcё в нашей власти! Если во власти - все наши!

mashabond Знавець
Знавець

Повідомлення: 28
підскажіть будь-ласка терміново, чи потрібно ОСББ неприбуткова організація сплачевати екологічний податок з дахової котельні де ми самі закупляємо газ і обслуговуємо її??????? #-o

4ortenja Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка в такому питанні: Я живу у приватному будинку я не є власником даного будинку, але одноосібно прописана, є зареєстрований автомобіль 1995 року - зареєстрований на мене, Рівневодоканал нараховує на миття даного автомобіля 100л в день з квітня по жовтень- дані норми затверджені місцевою владою (лічильника немає- власник не дає можливості поставити дану річ). У мене запитання чи правомірно Рівневодоканал нараховує мені за воду (саме на миття автомобіля), згідно яких норм, законів, положень (адже я машину не мию, для цього є автомийка); і чи можу я якось вплинути на них згідно чинного законодавства (Закони які забороняють це робити) не звертаючись до суду. Дякую
P.S. 3 роки назад коли почали нараховувати, дане питання не виникало - бо я платила по нормі за одну людину, а власник платила за мийку автомобіля (бо вона поливала свій город і їй було дешевше платити по моїм нормам, а не по своїм за полив городу. Кілька платежів було, потім назбирала боргів, та відмовляється платити мотивуючи це тим що нараховують на миття автомобіля. Накопичувати борг не можу бо у нас боржників відмикають від водопостачання (а вона цього й добивається є у нас "контри".

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
4ortenja написав:
У мене запитання чи правомірно Рівневодоканал нараховує мені за воду (саме на миття автомобіля), згідно яких норм, законів, положень (адже я машину не мию, для цього є автомийка)

для начала задайте этот вопрос Рівневодоканалу, телефоны можно найти на любом сайте,
http://vodarivne.com/ua/contacts/
там же есть и нормативная база, т.е. нормы, законы, положения.
вряд ли бухгалтера ответят на этот вопрос, разве что среди нас попадется ваша землячка дама с машиной, которую заставляют оплачивать по 100 литров в день.

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1773
kisa67 написав:
разве что среди нас попадется ваша землячка дама с машиной

:reverans
в нас лічильник :smls03:

4ortenja Користувач
Користувач

kisa67 написав:
там же есть и нормативная база, т.е. нормы, законы, положения. вряд ли бухгалтера ответят на этот вопрос, разве что среди нас попадется ваша землячка дама с машиной, которую заставляют оплачивать по 100 литров в д

ага є, тільки те що вигідно їм(((((( норми приняті міською радою, накази внутрішні, а законів якіб мене зобов'язували б платити немає.
Проблема виникає ще в тому, що Екологічна інспекція забороняє будь яке чищення автомобіля (кажуть є ЗУ - які знову ж ніхто не надає) і за те що я "мию" автомобіль мені світить щей штраф за нанесення екологічної шкоди(((((
А є такі варіанти що автомобілі зареєстровані (і не один), а фактично їх вже давно немає.................
І ніхто спілкуватись не бажає, всі кричать платіть , але ніхто не пояснює і ненадає законних підстав на оплату (внуртішні розпордження мене не цікавлять, з таким успіхом я теж можу щось там собі придумати.і казати....що ви мені всі винні)
Запитую, можливо хто стикався з такою ситуацією, чи це лише у нас в місті такий бардак??? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Всім дякую за Ваші відгуки :smls01:

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
ЗУ "Про благоустрій населених пунктів"
ст.16 ч.9):На об'єктах благоустрою забороняється здійснювати ремонт, обслуговування та миття транспортних засобів, машин, механізмів у не відведених для цього місцях (крім випадків проведення негайного ремонту при аварійній зупинці)
Стаття 13. Об'єкти у сфері благоустрою населених пунктів
1. До об'єктів благоустрою населених пунктів належать:
г) вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки.
получается, что в частном дворе можно мыть #-o

4ortenja Користувач
Користувач

kisa67 написав:
получается, что в частном дворе можно мыть

отожбо й воно, хто з них най....є. )))))
Ще раз всім дякую

Повернутись до ЖКГ