Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 02/09/2014 12:00

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 24/11/2010 16:41 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 07/11/2005 12:12
Повідомлення: 542
Звідки: Київ
1. Як в податковому обліку відображаються витрати на придбання поштових марок для цілей оподаткування прибутку підприємств на загальній системи оподаткування, що використовуються в господарській діяльності підприємства?
2. Чи включаються до складу валових витрат витрати на придбання поштових марок на підставі п.п.5.2.1 за першою подією згідно ЗУ „Про оподаткування прибутку підприємств”?
3. Чи перераховується вартість приросту/убутку придбаних поштових марок на підставі п.5.9 ЗУ „Про оподаткування прибутку підприємств”? Якщо так, то згідно чого їх класифікують як запаси? Якщо в абзаці 8 п.5.9 вищезазначеного закону зазначено наступне: „З метою податкового обліку платник податку за своїм вибором здійснює оцінку вибуття запасів за одним з таких методів бухгалтерського обліку, визначених у відповідному стандарті”. А згідно Інструкції про застосування „Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій” №291 (надалі - Інструкція №291) затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 р. облік поштових марок ведеться на рахунку 33 „Інші кошти”: „На рахунку 33 „Інші кошти" ведеться узагальнення інформації про наявність та рух грошових документів (у національній та іноземній валюті), які знаходяться в касі підприємства (поштових марок, марок гербового збору, сплачених проїзних документів, сплачених путівок до санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку тощо), та про кошти в дорозі, тобто грошові суми, внесені в каси банків, ощадні каси або поштові відділення для подальшого їх зарахування на розрахункові або інші рахунки підприємства”. Тобто, як видно із Інструкції №291 поштові марки не обліковуються в бухгалтерському обліку у складі запасів, а отже, не можуть оцінюватися при вибутті за одним із методів бухгалтерського обліку для списання запасів.
4. Якими документами оформлюється зв’язок з господарською діяльністю підприємства - витрати на придбання поштових марок? Чи достатньо тільки наказу на придбання поштових марок? Чи потрібно для доведення зв’язку з господарсько діяльністю застосовувати журнал обліку використаних поштових марок та конвертів? Якщо, так, то які обов’язкові (графи) реквізити журналу обліку використаних поштових марок та конвертів?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/11/2010 17:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 23/04/2009 13:47
Повідомлення: 4480
Images: 1
Kostya написав:
1. Як в податковому обліку відображаються витрати на придбання поштових марок для цілей оподаткування прибутку підприємств на загальній системи оподаткування, що використовуються в господарській діяльності підприємства?

на ВВ. ст.5 ЗУ про оподаткування прибутку.

_________________
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд


Догори
 Профіль Personal album  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Мітленд


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB