Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Відомість на виплату грошей

Відомість на виплату грошей

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

irina88 Користувач
Користувач

Повідомлення: 2
Чи потрібно до відомості на виплату грошей прикладати видатковий касовий ордер?Читаю Положення № 637:
3.4. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником. До видаткових ордерів можуть додаватися заява на видачу готівки, розрахунки тощо.

Мене цікавить слово "або", тобто можливо видавати готівку або за к/о або за відомістю на виплату грошей, яка підписується і керівником і бухг. і кореспонденція рахунків указується, навіщо ж тоді підкладати видатковий к/о, ніби дублювання виходить, і якщо все ж таки треба видатковий к/о, , то як заповнити реквізит отримав?

У мене в 1С у касовій книзі при видачі готівки так і записується "відомість на виплату грошей № ..", можливо я щось не правильно розумію? Буду вдячна за допомогу.

Орлов Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3955
irina88 написав:
Чи потрібно до відомості на виплату грошей прикладати видатковий касовий ордер?Читаю Положення № 637:
3.4. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником. До видаткових ордерів можуть додаватися заява на видачу готівки, розрахунки тощо.

Мене цікавить слово "або", тобто можливо видавати готівку або за к/о або за відомістю на виплату грошей, яка підписується і керівником і бухг. і кореспонденція рахунків указується, навіщо ж тоді підкладати видатковий к/о,

ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
3.9. Після закінчення встановлених строків виплат, пов'язаних
з оплатою праці за видатковими відомостями, касир зобов'язаний:
у видатковій відомості проти прізвища осіб, яким не здійснено
виплату, поставити відбиток штампа або зробити напис "Депоновано";
скласти реєстр депонованих сум;
у кінці видаткової відомості зазначити фактично виплачену
суму та недоодержану суму виплат, яка підлягає депонуванню,
звірити ці суми із загальним підсумком за видатковою відомістю і
засвідчити напис своїм підписом. Якщо готівкові кошти видавалися
не касиром, а іншою особою, то на відомості додатково робиться
напис "Готівку за відомістю видав (підпис)";
здійснити відповідний запис у касовій книзі згідно з
виписаним бухгалтерією видатковим касовим ордером на фактично
видану суму за видатковою відомістю.

irina88 написав:
то як заповнити реквізит отримав?

ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій у національній валюті в Україні

3.10.
...
У касових ордерах, які оформляються на загальну суму
проведених підприємством касових операцій (видача готівки за
видатковими відомостями, платіжними картками, здавання готівки до
банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в
касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято від" не заповнюється.
З повагою.
А. Орлов

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63212
согласна с ПП "Орлов-А". РКО нада, когда в конце выплаты закрываем ведомость...отримав с банку - ниче не пишем...
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Орлов Аватар користувача
Теург
Теург

Klinika написав:
согласна с ПП "Орлов-А". РКО нада, когда в конце выплаты закрываем ведомость...отримав с банку - ниче не пишем...
Это не я, это НБУ :roll:
Востаннє редагувалось Орлов в 09/03/2011 13:49, всього редагувалось 1 раз.
З повагою.
А. Орлов

IndependantDay Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 220

100 % потрібен касовий ордер

Критик головний

ПП "Орлов-А", :lizun
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919

Janever Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 303
А я в РКО на выплату ЗП заполняю на общую сумму, потом: Выдать - Иванову, Основание - выплата ЗП, кор. счет 661, приложение - ведомость на выплату ЗП. А Иванов, как кассир выплачивает ЗП сотрудникам. Правильно?!

kotenok Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 291
Janever, я тоже так делала раньше, пока не ввели карточки. И проверка была - никто не придрался даже.

Професор
Професор

kotenok написав:
Janever, я тоже так делала раньше, пока не ввели карточки. И проверка была - никто не придрался даже.

А что за карточки???? :shock:

Alizet Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 13791
Janever написав:
А что за карточки????

зарплатные,по всей видимости)
Там потом ведомость из проги распечатывается, из которой осуществлялись отправления на карточные счета.А списание с расчетного счета на зарплату подтверждает банковская выписка.

А я ведомости не распечатывала.Получила деньги в банке-сделала ПКО на общую сумму, потом отдельными РКО провела на каждого сотрудника.А к кассовой книге потом распечатки за дни операций и там было видно кто сколько получил.Зачем еще ведомости? Ведь РКО подписывает и главный бухгалтер и директор.В чем смысл ведомости? или можно заполнить выдачу на общую сумму и приложить подписанную ведомость каждым сотрудником?
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)

Орлов Аватар користувача
Теург
Теург

Alizet написав:
А я ведомости не распечатывала.Получила деньги в банке-сделала ПКО на общую сумму, потом отдельными РКО провела на каждого сотрудника.А к кассовой книге потом распечатки за дни операций и там было видно кто сколько получил.Зачем еще ведомости? Ведь РКО подписывает и главный бухгалтер и директор.В чем смысл ведомости? или можно заполнить выдачу на общую сумму и приложить подписанную ведомость каждым сотрудником?
Хотелось бы посмотреть на Вас, если бы было работников, скажем 1000 человек :roll:
З повагою.
А. Орлов

Alizet Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 13791
ПП "Орлов-А", ну если их так много,то ИМХО-стоит переводить на зарплатные карточки их кровные.А те,кто карточки не получил,посколько только устроился на работу или по другим причинам- мне не впадло( :lol: ) было выдать на руки по кассовым ордерам.Правда, был другой момент: когда были бланки строгой отчетности-это было нечто. Как напишут то не в ту строку, то с ошибками, приходилось заставлять переписывать и это занимало и время, и нервы.
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)

Ярина111 Професор
Професор

Повідомлення: 218
Подскажите, если на предприятии есть зарплатная карточка (один дир.), какие документы должны быть при начислении з/п.
( розрахунково-платіжна відомість (№49), общая или на работника ?, т.е. какие ежемесячно мне необходимо будет оформлять ведомости, и какой документ подтверждает выплату з/п.

Критик головний

Alizet написав:
потом отдельными РКО провела на каждого со

:shock: такое делают при отдельных выплатах, для выплат всем сотрудникам предусмотрена платежная ведомость. + Ализ, скажу из собственного опыта - чем больше бумажек, тем большая вероятность ошибок.....думаю кассовики при проверке заинтересуются Вашими махинациями :mrgreen:
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919

Професор
Професор

[или можно заполнить выдачу на общую сумму и приложить подписанную ведомость каждым сотрудником?[/quote]

:smls01:

Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку