Список форумів Тематичні форуми Податковий форум 1 ДФ квартальная!!!

1 ДФ квартальная!!!

Обговорення питань оподатковування в Українi. Податкові декларації. Податкові накладні. ПКУ.

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1838
Справа в тім, шановні бухгалтера, що логіку в законах шукати не потрібно, їх видають великі уми, тож куди нам...
У формі 1ДФ розділ 2 колонка називається "ЗАГАЛЬНА (!) сума нарахованого доходу", не конкретизується. Мені цікаво, а хтось заповнює "Оподаткування процентів" "виграшів", туди ж теж потрібно писати ЗАГАЛЬНУ суму, ггг

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
Уважаемые коллеги, прошу помочь советом: у меня не отправлялся отчет 1-ДФ и дека по ЕН из электронного кабинета (то вообще из кабинета выбрасывало,то писало что проблема с сертификатами). Отправила из Приват24, и ни ответа, ни привета. Потом таки получилось отправить и сдать из ЕКПП, а следом также пришли квитанции по отчетам из Приват24. Теперь я вижу в "Перегляд звитности" картину:

F0103306 929******* 17.01.2018 22:** 12 2017 Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи - пiдприємця
дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail
F0500105 929******* 17.01.2018 22:** 12 2017 Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податку, i сум
утриманого з них податку (Форма № 1 ДФ)
дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail
F0103306 12****** 17.01.2018 19:** 12 2017 Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи - пiдприємця
Історія подання, Прийнято в режимі On-line, дозволено тільки перегляд
F0500105 12****** 17.01.2018 19:** 12 2017 Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податку, i сум
утриманого з них податку (Форма № 1 ДФ)
Прийнято в режимі On-line, дозволено тільки перегляд

По ЕН декларация не задвоилась, т.к. в 1-й принятой стоит "история подання" и в "стан розрахункив з бюджетом" к платежу указана правильная цифра.
По 1-ДФ проверить не могу, т.к. в "стан розрахункив з бюджетом" по НДФЛ вообще нет начислений. Сам 1-ДФ я создавала в 1-С и втягивала в ЕКПП и в Приват24, т.е. это один и тот же отчет, оба порция 1, но в квитанциях 2 имя XML-файлов отличаются на 1 цифру. В налоговую не могу дозвониться.

Вопрос: задвоился ли мой отчет, и надо ли мне подавать "нову звитну" или как? :lovez

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1838
дивіться в ЕК скільки звітів і який прийнятий, його ж можна відкрити. Я здавала ЄСВ, мені жодної квитанції не прийшло, а в ЕК прийнятий і 2 квитанція там же є. то якийсь очєрєдной большой глюк.

Теург
Теург

Ксеняяя, так отож, что оба вроде приняты:
первый в ЕК - Прийнято в режимі On-line, дозволено тільки перегляд,
второй - дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail
Есть квит.№2 на оба отчета((

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15982
знач задвоило, перезвони им, спроси
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Теург
Теург

Дык, дозвониться не могу. Как получится, отпишусь

Теург
Теург

Вобщем, задвоился мой отчет, отправила сейчас новий звитний с виключенням 8-[

Поперед.

Повернутись до Податковий форум