Список форумів Форуми професійних інтересів Студентський форум Допоможіть!!!!!!! Задача

Допоможіть!!!!!!! Задача

Обговорення актуальних студентських питань

Жучок Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Підприємство закупило партію верстатів з комп’ютерним управлінням. У січні місяці фірма-постачальник безкоштовно надала програмне забезпечення до проданих верстатів, яке в бухгалтерському обліку підприємства було відображено як внесок до статутного фонду в сумі 1000 грн. У тому ж звітному кварталі програмне забезпечення було реалізоване за 1000 грн. У зв’язку з цим валовий дохід з метою оподаткування був зменшений на 1000 грн.

Необхідно вказати: нормативно-правову базу, список документів, що буде перевірено, ПОРУШЕННЯ, відповідальність винних осіб, рекомендації щодо усунення пошуень у майб.

tetya_ira Користувач
Користувач

Повідомлення: 10
1-ше: в бухгалтерському обліку підприємства було відображено як внесок до статутного фонду в сумі 1000 грн.- це має бути віднесено до додаткового капіталу рах.424; при цьому необхідно перевірити інвентарну картку такого засобу, наявність запису про списання у звязку із продажем.
2-ге:У тому ж звітному кварталі програмне забезпечення було реалізоване за 1000 грн. У зв’язку з цим валовий дохід з метою оподаткування був зменшений на 1000 грн. - безолатне одержання підлягає оподаткуванню на загальних підставах,на нього тільки не нараховується податкова амортизація, так само оподатковується і продаж такого активу.
відповідальні:гол.бух, бух з ОЗ, відповідальний за податковий облік
нормативна база: ПКУ, П(С)БО, інструкція до плану рахунків БО,ЗУ про БО і ФЗ

Жучок Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Дуже вдячна

555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
Жучок написав:
...У січні місяці фірма-постачальник безкоштовно надала програмне забезпечення до проданих верстатів, яке в бухгалтерському обліку підприємства було відображено як внесок до статутного фонду в сумі 1000 грн. У тому ж звітному кварталі програмне забезпечення було реалізоване за 1000 грн. У зв’язку з цим валовий дохід з метою оподаткування був зменшений на 1000 грн....

какой :karaz поставил "эту задачу" :smls06: конгломерат неправильного ведения учета и юридических действий
Смотрящий Зображення

Жучок Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Ой, не питайте!
Це нам в університеті таке завдання дають порішати! А вчимо предмет дуже малий термін


Повернутись до Студентський форум