Список форумів Тематичні форуми Форум для Приватних Підприємців Зміна видів діяльності по КВЕД

Зміна видів діяльності по КВЕД

РусланаБух Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
bullbashka написав:
а можно ли просто добавить еще один квед? нам менять ниче не надо, только добавить..

Добавить вид деятельности вы можете какой хотите и сколько хотите. Для того чтобы добавить КВЕД, нужно подать гос. регистратору форму 4 (для ФЛП форма 11), где укачать тот КВЕД который вы хотите добавить и поставить галочку включить. Скачать регистрационную карточку вы можете на сайте http://reestrator.kiev.ua/ru/change-kved

solnce Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1338
Хочу уточнить, у гос. регистратора еще в 2013 году добавили вид дея-ти, сдача в аренду и субаренду 68.20. Но в свид-во ЕН (2 група) не вносили, не нужно было.
В ближайшее время хотим сдать с субаренду арендуемое помещение, соот-но в свидет. ЕН нужно добавить вид дея-ти 68.20.
В НКУ прописано, что при смене вида дея-ти нужно подать заяву, не позднее 20 числа месяца, след. за месяц. в котором были эти изменения.
Но, если подать заяву до 20, то с суммы полученного дохода по новому виду дея-ти нужно заплатить 15%...получается ж так.
А если подать заяву, к примеру 01.10.14 на включение в ЕН нового вида дея-ти, то, кто подскажет, с какого чила, будет "действовать" этот новый вид .дея-ти :?:
Хочу обойти эти 15% :smile: .
Вот и думаю, если я заяву на подам 01.10.14 и первую оплату за аренду, за октябрь, пропущю ноябрем...обойду ж эти 15 :?: или не верно думаю

Bison Користувач
Користувач

Повідомлення: 13
ФОП 2-я группа ЕН. До сих пор не сменил КВЕДы 2005 на 2010, виды деятельности не менял. Чего ждать о налоговой, если завтра пойду менять эти КВЕДы?

zapit Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 995
Доброго дня. Підприємець на 2-гій групі єдиного. По держреєстратору більше Кведів ніж було вказано, коли подавалася Заява на єдиний податок в податкову. Що це значить? Що підприємець має право вести діяльність тіільки по тих Кведах, які вказані в Заяві в податкову? Дякую.

zapit Аватар користувача
Професор
Професор

Доброго вечора! З наступаючим! Підкажіть будь-ласка КВЕДи для турагентів ФОП. Дякую.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
zapit написав:
Підприємець на 2-гій групі єдиного. По держреєстратору більше Кведів ніж було вказано, коли подавалася Заява на єдиний податок в податкову. Що це значить? Що підприємець має право вести діяльність тіільки по тих Кведах, які вказані в Заяві в податкову?

:smls01: , иначе слетит с ЕН. Можете подать новую заяву с отметкой о смене видов деятельности (если такая деятельность может быть для ЕН)

zapit Аватар користувача
Професор
Професор

Чи має значення для ФОПа , який КВЕД у нього по держреєстратору основний? Тобто чи можна в основному займатися зовсім не основним? Дякую.

zapit Аватар користувача
Професор
Професор

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка вибрати КВЕД. ФОП на 2-гій групі єдиного податку, торгувати хоче на ринку. Має бути торгівля роздрібна електронним і телекомунікаційним устаткуванням, деталями до нього. Знайшла по оптовій торгівлі Квед 46.52.
46.52 : Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього
Описание:
Цей клас включає:

- оптову торгівлю електронними клапанами та трубками

- оптову торгівлю напівпровідниковими приладами

- оптову торгівлю мікрочіпами та інтегральними мікросхемами

- оптову торгівлю друкованими електронними схемами

- оптову торгівлю незаписаними дискетами, CD, DVD

- оптову торгівлю телефонним та комунікаційним устаткованням
Має бути таке саме й на роздрібну торгівлю на ринку. Допоможіть будь-ласка. Дякую.

Поперед.

Повернутись до Форум для Приватних Підприємців