Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 31/10/2014 14:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23/01/2012 20:38 
Професор
Професор

З нами з: 21/12/2010 13:32
Повідомлення: 313
Подскажите, пожалуйста.

1) Есть ФОП который с 2004 года находится в стадии ликвидации (деятельности не было,), на общей системе, сдавал всё время пустышки,
2) С нового 2012 года есть Наказ Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи»

В разделе ІІ Порядок оформлення декларації в пункте 4. указано У декларації зазначаються всі передбачені в ній відомості (показники), крім випадків, прямо визначених у декларації. Якщо будь-який рядок декларації не заповнюється через відсутність інформації (операції, суми), то такий рядок прокреслюється, крім випадків, прямо визначених у декларації.

То есть Данный ФОП может как и раньше сдать всю декларацию с прочерками?
Слышал налоговики ерепеняться, с прочерками не хотят брать, типа неправильно оформлено.
Кто-нибудь сдавал?

И вопрос в догонку.
В разделе 3 пункте 2.5. поясняется - У рядку 01.01 вказується сума доходів у вигляді заробітної плати, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту).

ФОП в настоящее время официально работает по трудовому договору на предприятии.
Нужно ли светит тут его зарплату. Ведь данные подаются бухгалтерией данного предприятия и с этих доходов уже удержан налог.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 22/03/2012 11:28 
Знавець
Знавець

З нами з: 14/02/2011 16:46
Повідомлення: 38
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, "Согласно ст. 177 Налогового кодекса декларацию об имущественном состоянии и доходах подают также физические лица – предприниматели,кроме тех, которые выбрали упрощенную систему налогообложения (единый налог). То есть, частные предприниматели на общей системе налогообложения" і так же написано, що "Помимо всего вышеперечисленного обязательно побывать в налоговой инспекции должны физические лица, которые в прошлом году сдавали имущество в аренду.."

ФОП на спрощеній системі оподаткування, який здавав Техніку і склади в оренду звіт потрібно здавати????
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/04/2012 10:36 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/03/2009 12:26
Повідомлення: 10
Подскажите, по какой форме (какой бланк) предприятие должно выдать физ лицу справку о доходах по договору ЦПХ


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/04/2012 10:18 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/03/2009 12:26
Повідомлення: 10
Пожалуйста, откликнитесь.
1. По какой форме (какой бланк) предприятие должно выдать физ лицу справку о доходах по договору ЦПХ, если лицо подает декларацию? Или достаточно приложить копии Договоров, по которым получен доход?
2. Тот же вопрос для лица по трудовому договору?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/04/2012 10:29 
Користувач
Користувач

З нами з: 16/04/2012 10:06
Повідомлення: 1
Підскажіть, чи обов’язково одноосібнику писати декларацію?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB