Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Отчёт 1-ДФ

Отчёт 1-ДФ

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Повідомлення 03/05/2018 12:52
Sub@ru Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 284
Добрый день!
10/02 заключен договор субподряда (ЦПХ), 06/03 работа выполнена и закрыта актом. Но вознаграждение (5000 грн) по этому договору ЦПХ я выплатила исполнителю уже в апреле, так как в апреле зашли деньги от заказчика.
Первый раз работаю по ЦПХ. Немного запуталась в отчетах.
В апреле я выплатила вознаграждение и соответственно перечислила ЕСВ, ПДФО и ВС.
Подала 1ДФ за 1 квартал 2018. В колонке 4а "сума утриманого податку - нарахованого" поставила 900,00 грн, в колонке 4 (перерахований податок) 0,00
По такому же принципу сделала расчет в ВС.
И сейчас вдруг засомневалась. Правильно ли это. Еще есть время сдать новый отчет.
Буду благодарна за совет и помощь.
Если нельзя, но очень хочется, то нужно обязательно

Повідомлення 07/05/2018 12:18
Alizet Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 13795
Добрый день! По сотруднику есть исполнительный лист, но это удержания не алиментов, а долг перед банком. В 1ДФ отражаться не будет,поскольку нет дохода физлица как в случае с алиментами,верно я понимаю? Или эти удержания как-то отражаются?
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)

Повідомлення 08/05/2018 11:58
ЮЮЮЮлия Професор
Професор

Повідомлення: 136
Доброго дня.питання по 1ДФ.Хто з такою ситуацією мав справу?В першому кварталі 2018 було виплачено дохід ФОП ,а також було отримано повернення помилково перерахованих коштів від цього ж ФОП за минулий рік.Я ставлю виплачений дохід з кодом 157,а потім іншою строкою ставлю суму повернутих коштів з мінусом? Чи можна ставити різницю між виплаченими і повернутими коштами однією строкою?

Повідомлення 09/05/2018 17:34
Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1855
в 1ДФ показуються суми нарахованих і виплачених доходів, повернення тут ніяким боком не фігурується

Повідомлення 10/05/2018 12:42
Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 952
Alizet написав:
. В 1ДФ отражаться не будет,поскольку нет дохода физлица как в случае с алиментами,верно я понимаю

:smls01:
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Повідомлення 15/05/2018 15:54
Теург
Теург

Ксеняяя написав:
в 1ДФ показуються суми нарахованих і виплачених доходів, повернення тут ніяким боком не фігурується

у мене такої ситуації не було, але думаю так: Якщо буде показано,що ФОП на підприємстві отримав 1000 грн, а він повернув 500 і у себе по декларації показав, що його дохід складає 500 грн і 5%,наприклад, сплатить з 500, то його ж дохід не буде 1000 :-k ,а для податкової в 1 ДФ він як 1000 фігурує...

Повідомлення 15/05/2018 15:55
Теург
Теург

Гадючка написав:
Alizet написав:
. В 1ДФ отражаться не будет,поскольку нет дохода физлица как в случае с алиментами,верно я понимаю

:smls01:

Гадючка :friendship спасибо

Повідомлення 15/05/2018 16:02
Теург
Теург

http://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ010167 такой нашла вариант

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку