Список форумів Тематичні форуми Податковий форум Електроний кабінет платника податку

Електроний кабінет платника податку

Обговорення питань оподатковування в Українi. Податкові декларації. Податкові накладні. ПКУ.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Сегодня захожу. Попробуйте через другой браузер

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 342
lutishka, через інший зайшла. Так просто :smls06: Дякую!

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Добрый день, коллеги! Всех выбрасывает из кабинета, когда нажимаешь "введення звитности" или только меня? :?

ggallynna Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 31
lutishka написав:
Добрый день, коллеги! Всех выбрасывает из кабинета, когда нажимаешь "введення звитности" или только меня? :?

в мене взагалі червоний надпис "Вхід тимчасово обмежений"
и я зоол

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482

Отримала нові ключі.
Як згенерувати новий договір про визнання електронних документів в електронному кабінеті?
Чи де ще його зробити безкоштовно? Святошинський район.

Не маю жодної ліцензійки.
Соряйте, трпба йти в автоматизацію.

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
J1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документiв

Chajka Професор
Професор

В електронному кабінеті, щоб контролювати ПДВ, треба користуватися СЕА ПДВ? А "ЗАПИТ
щодо отримання реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" то вже не треба? #-o

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
не треба, в кабинете; СЕА ПДВ-реестр операций-6 столбик "сумма лимита"
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Chajka Професор
Професор

Дякую! Мало я уваги приділяю ел.кабінету. а в СЕА ПДВ в операціях ще вчора появилося про зареєстровані накладні. Хоч ще досі квитанцій нема. І вже спокійніше, чи не затормозять ПН ))) :smls09:

Поперед.

Повернутись до Податковий форум