Список форумів Тематичні форуми Питання автоматизації Бесплатные ключи - ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС

Бесплатные ключи - ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС

Автоматизація бухобліку, звітності та бізнес-процесів

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 337
Пішла сьогодні в податкову виробляти нові ключі. Передивилися статут і сказали, що нам треба виробляти новий Витяг з д.р.ю.о. Бо в Витягу вказана скорочена назва (ПП"........"), а в статуті скорочена назва мала бути прописана окремим пунктом :shock: Назва складається з одного слова, просто на рахунок ПП кажуть, що в статуті це як абревіатура. Ну в принципі воно може і так, але ж якось фірма жила з цим 5 років і ключі виробляли. Тепер в податковій мають ех... :-k постанову. Але ж я в тому витягу не проставляла назву, а реєстратор якось написав. Хоча шеф без мене цей витяг робив, що там було, не знаю.

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1851
Ну, в статуті скорочена назва і повинна бути окремим пунктом. Скоріше не назва (хоча може бути і сама назва), а організаційно-правова форма господарювання

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 337
Поїхав сьогодні мій дирик сам до реєстратора. Виправили помилку в реєстрі. Реєстратор був здивований, але сказав, що податківці за останні дні з чимось таким відправляли до реєстратора. Але ж помилка то не наша, а його, хоч він і "поламався". Типу "ось у вас в статуті написано "надалі ПП"". А про окремий пункт він не в курсі. Ось як. :/ Але щось я шарила вчора по законах і постановах. І щось там є, що мають тепер звіряти з реєстратором, не зафіксувала в пам'яті, бо було не того. В даний момент не знайду посилання, бо не пробувала його вставляти із смарта. :)

Поперед.

Повернутись до Питання автоматизації