Список форумів Тематичні форуми Юридичний форум КВЕД

КВЕД

Повідомлення 01/04/2009 17:46
Ламия Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 33870
а людям треба слова саме такі!!

дурдом солнышко :karaz как же можна ремонтировать не продиагностировав и не узнав: что поломанно, как поломанно и можна ли ремонтировать.... :roll:
ну подождём... может кто-то подкинет, где такое написано.... но по-моему, это бред.... :pomidor
І ось, коли ми майже там, де холодно і сніг
І зовсім близько наша ся мета.
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти
І буде взята наша висота.
І все буде добре
Для кожного з нас.

Зображення

Повідомлення 01/04/2009 18:34
Arlett Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3781
ну що значить
а людям треба слова саме такі!!

так покажіть цим людям КВЕД, хай знайдуть там такі слова. Я щойно спеціально дивилась, слова, подібні до "діагностика" вживаються лише в стосовно медицини:
85.11 Діяльність лікарняних закладів

Цей підклас включає:
- медичну діяльність, включаючи
хірургічну, діагностичну, терапевтичну, а
саме: лікування, проведення операцій,
аналізів та інших діагностичних процедур
тощо

85.12 Медична практика

Цей підклас включає:
- медичне консультування в галузі
загальної та спеціальної медицини, які
надаються лікарями загального профілю
(терапевтами), лікарями-спеціалістами та
хірургами, діагностичні обстеження та
лікування

І все більше ніякої діагностики
:lol:
Лучшее -- враг хорошего

Повідомлення 02/04/2009 09:41
byx2007 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 526
Arlett, я кведи півдня переривала. да, немає там такого. тільке те що Ви написали :friendship
uev, справа в тому що їх ремонтувати вже не будуть. діагностика саме для того, що виявити, що не підлягає ремонту...і списати. от у цьому і загвоздка. я вже шукала де тільки могла, ну нічого по цій темі немає... тільки логіка, яку Ви висловили, і яку я повністю підтримую =; а контрагент боїться, що до них придереться податкова, тому і хочуть щось конкретне, а де мені взяти? ](*,) лишу так як є. дякую Вам, дівчатка. :flower :flora
Дорога в ад вымощена благими намерениями

Повідомлення 28/10/2016 08:51
Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
Доброго дня! Поновлю стареньку тему :smile:
Ситуація така: Наше підприємство займається наданням послуг у сфері екології, відходів і все таке. Це основна наша діяльність, якою ми займаємось і будемо займатись.
Але підвернулась нагода купити нерухомість і перепродати її. Причому потрібно саме купити її, оформити на себе і через якийсь час продати іншому підприємству. (Тобто ми не агенства з нерухомості).
Питання: який КВЕД для цієї операції? Я не знайшла нічого підходячого :( навіть не знаю яку приблизно секцію вибрати.
Так взагалі зрозуміла, що якщо ми і не внесемо цей КВЕД до ЄДР, то нічого. Проте взагалі цікаво, а що якщо така операція буде не одна. Нерухомість взагалі вважається товаром?

О я щойно дізналась, що це навіть не просто нерухомість як будівля, споруда, а цілий промисловий об'єкт.
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Повідомлення 28/10/2016 11:55
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Evka написав:
Так взагалі зрозуміла, що якщо ми і не внесемо цей КВЕД до ЄДР, то нічого.

:smls01:
Evka написав:
Проте взагалі цікаво, а що якщо така операція буде не одна. Нерухомість взагалі вважається товаром?

Вот здесь http://www.visnuk.com.ua/ru/pubs/id/6228 читните

Повідомлення 22/11/2016 10:39
sveta1989 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 263
Здравствуйте! возник такой вопрос: ФОП на 2 группе 20%. кведов пять в патенте указано. В налоговой сказали можно уйти с 20 на 15%, что наверно добавлен какой-то квед тянущий на 20%. может мы и не пользуемся этим кведом и ожно его у регистратора убрать. в налоговой сказали человек который скажет точно какой квед будет через неделю. я искала в интернете но ничего не нашла, может кто-то знает где найти такую информацию? неделю ждать не хочется.

Повідомлення 23/11/2016 11:51
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
sveta1989,
293.6. При осуществлении плательщиками единого налога первой и второй групп нескольких видов хозяйственной деятельности применяется максимальный размер ставки единого налога, установленный для таких видов хозяйственной деятельности.
Ставки по ЕН для 1 и 2 групп устанавливают местные власти по видам деятельности. Можете поискать на сайте своей мерии.

Повідомлення 17/01/2017 11:20
Evka Аватар користувача
Професор
Професор

як вважаєте який КВЕД для таких операцій:
-інвентаризація викидів забруднюючих речовин
-складання тех.паспортів джерел викидів
-отримання дозвільної документації (дозволів) у державних органах
-розробка спец.екологічної документації
-перевірка ефективності роботи газоочисних установок
Це ж треба тепер реєструвати податкові з кодом... а ми всі схожі КВЕД позаписували, що хоч орієнтовно схоже. А тепер треба чітко визначитись :x
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Повідомлення 19/01/2017 21:44
Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Пожалуста, хотя бы размышлениями поделитесь. Я думаю это либо 72.19 либо 74.90.

Повідомлення 24/01/2018 18:28
Ekaterina Професор
Професор

Повідомлення: 158
Добрый вечер!
Прошу прощения, если не в тему...
Такой вопрос:
наше предприятие занималось только ремонтом и техническим обслуживанием оборудования. Хотим добавить продажу оборудования в виды деятельности. Подскажите, сначала нужно к регистратор идти, потом в налоговую? Как изменится учет? Сможем ли остаться на едином налоге?

Повідомлення 25/01/2018 12:35
dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
сначала к регистратору
ничего у вас не изменится
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Повідомлення 25/01/2018 15:38
Ekaterina Професор
Професор

[quote="dashab"]сначала к регистратору

Спасибо.
У регистратора узнала, что теперь такие изменения вносятся при наличии заверенного у нотариуса Решения учредителя... :shock:

Повідомлення 27/01/2018 18:04
BMV Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Стаття 15. Вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації

1. Документи, що подаються для державної реєстрації, повинні відповідати таким вимогам:
6) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи повинно бути оформлено з дотриманням вимог, встановлених законом, та відповідати законодавству.

Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Повідомлення 03/02/2018 17:33
Ekaterina Професор
Професор

Добрый день!
После внесения изменений по добавлению видов деятельности у регистратора, как быстро можно начать использовать новые виды деятельности (с точки зрения налоговой)? нужно ждать начала нового квартала?

Повідомлення 04/02/2018 15:44
BMV Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
Я думаю, что не нужно. Зачем. Всё автоматически сообщается всем гос.органам.
Для своего спокойствия, Вы на следующий день заходите на сайт МЮ Украины, и проверяете свои виды деятельности (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).
Если так как Вы говорите, то КВЭДы Вы меняете в начале февраля а работать по ним сможете только с апреля))))??)))))

Поперед.Далі

Повернутись до Юридичний форум